سلام بر تعالی‌جویان عزیز

برای حرکت در مسیر تعالی ما نیاز به خودشناسی داریم و یکی از روش‌های خوب آن خودارزیابی اصولی و سیستماتیک است.

خودارزیابی ابزار و روشی هست برای خودشناسی سریع و دقیق در یک حرکت ضربتی!

بدون خودشناسی و خودارزیابی ما نمی‌توانیم نسبت به درستی مسیری که می‌رویم و تلاش‌هایی که انجام می‌دهیم اطمینانی داشته باشیم.

سرعت بالا و تلاش زیاد همیشه نشانه موفقیت نیست! چه بسا تلاشی که می‌کنیم و یا سرعت بالایی که داریم در مسیری اشتباه باشد و باعث سقوط و انحراف و پشیمانی ما بشود!

یک تعالی‌جو لازم است در هر سال حداقل یک بار  سرعت زندگیش را کاهش بدهد و فضا و وقتی  را برای تعقل و ارزیابی عملکردش در یک سال گذشته اختصاص دهد.

گاهی یک خودارزیابی درست و به موقع می‌تواند باعث نجات یک فرد از یک واقعه بد و یا یک شکست ترسناک شود. بسیاری از سازمان‌ها و کسب‌وکارهای با عمر طولانی و ماندگار رمز موفقیت‌شان در همین ارزیابی‌های سالیانه و بهبود مستمر است.

در فیلمی که برای شما تهیه کرده‌ایم به اهمیت خودارزیابی پرداخته‌ایم و در آن قصه دو پیامبر الهی که با خودارزیابی از یک شکست و سقوط نجات پیدا کردند را بر اساس آیات کتاب قرآن مبین  برایتان توضیح داده‌ایم.

به همه شما تعالی‌جویان عزیز، چه افرادی که در کارگاه خودارزیابی شرکت نموده‌اید و چه افرادی که شرکت ننموده‌اید توصیه می‌کنیم این فیلم را مشاهده نمایید تا با درک بهتر اهمیت خودارزیابی بتوانید وقت و تمرکز خوبی برای این امر مهم و نجات‌بخش اختصاص دهید.

امیدواریم دیدن این فیلم پیش از سال جدید، باعث پیدایش انگیزه و شوق کافی در شما برای اختصاص وقت و انرژی برای خودارزیابی شود و بتوانید با ارزیابی خودتان در یک سال گذشته، در هدف‌گذاری برای سال جدید بهتر و دقیق‌تر عمل بنمایید.

این مطلب شامل یک فیلم آموزشی می‌باشد که برای نمایش آن لازم است که  با حساب کاربریتان وارد سایت بشوید.

اگر عضو سایت هستید، برای ورود به سایت روی لینک مقابل ( ورود به حساب کاربری ) کلیک بنمایید.

در صورتی که عضو سایت نیستید، هم اکنون با کلیک روی لینک مقابل برای ثبت‌نام اقدام کنید و سپس مجددا به این صفحه برگردید

مشتاق نظرات، بازخوردها و  پیشنهادات شما پیرامون این فیلم هستیم

خوشحال می‌شویم امتیازتان راجع به مطلب یا محصول فوق را اعلام نمایید

۱ ۲ ۳ ۴ ۵