سلام و درود بر اعضای خوب سایت آکادمی تحول

همانطور که در بخش برنامه‌ها و اخبار مجموعه عنوان نمودیم، از این پس بخش جدیدی را با عنوان پیشنهادات و ای‌کاش‌ها راه‌اندازی نمودیم تا بتوانیم با همفکری، همکاری و مشارکت خوب شما عزیزان به پیشنهادات برتری برسیم که هم مورد نیاز شما کاربران خوب سایت می‌‎باشد و هم باعث توسعه و بهبود فعالیتها و اهداف مجموعه ما شود.

هدف از این بخش این است که بتوانیم با هم‌فکری و مشارکت شما عزیزان پیشنهاداتی را دریافت کنیم که هم مورد نیاز شما عزیزان باشد و هم در حوزه توانایی‌ها ،خدمات و محصولات ما می‌‎باشد.

قطعا هر کدام از شما عزیزان که به نوعی عضو مجموعه و سایت آکادمی تحول هستید، نیازها و خواسته‎‌ها و ای‌کاشهایی دارید که از این پس می‎‌توانید از این طریق در قالب پیشنهادات‌تان آنها را به راحتی با ما در میان بگذارید.

قطعا مشارکت شما و مطرح نمودن این پیشنهادات می‌‎تواند به ما در برنامه‌ریزی، نیازسنجی و طراحی بهتر خدمات و محصولاتِ مجموعه مطابق نیاز شما عزیزان کمک شایان توجهی نماید. پس لطفا و حتما ای‌کاشها، نیازها،خواسته‌ها و پیشنهادات‌تان در هر زمینه‌ای از ‌جلمه محصولات، خدمات، سایت و … را به راحتی و شفاف با ما در میان بگذارید.

در تلاش خواهیم بود که در هر فصل  بهترین پیشنهادات را انتخاب نموده و ضمن تلاش برای اجرایی نمودن آنها، جوایزی را به فرد یا افراد پیشنهاد‌ دهنده تقدیم نماییم.

لطفا پیشنهادات و ای‌کاشهایتان را از طریق بخش کامنت‌ها در  پایین این صفحه و مطابق اصول زیربا ما به اشتراک بگذارید

اصول درج پیشنهادات و ای‌‌کاشهایتان:

۱-در هر کامنت فقط و فقط یک پیشنهاد و ای کاش را ثبت نمایید تا هم توسط مابقی کاربران سایت و هم توسط مسئولین و مدیریت سایت بصورت جداگانه قابل تفکیک و بررسی باشد

۲-قبل از ثبت و ارسال پیشنهاد و ای‌کاشهای جدید، بهتر است کامنتهای مابقی عزیزان را مطالعه نمایید تا پیشنهادات تکراری ثبت ننمایید

۳-اگر پیشنهاد شما در کامنتهای مابقی کاربران سایت وجود دارد، بجای ثبت پیشنهاد جدید و تکراری می‌توانید پیشنهاد و کامنت ایشان را لایک نموده و اگر نیاز به توضیحات و مثالهای تکمیلی و تاکید بر اهمیت اون پیشنهاد خاص دارید می‌توانید از طریق دکمه «پاسخ به نظر بالا» توضیحات و مثالهای خودتان را به اون پیشنهاد اضافه نمایید. قطعا این توضیحات، تاکیدات و لایکهای شما می‌‎تواند اهمیت و ضرورت یک پیشنهاد را افزایش دهد و آنرا برای ما در اولویت بالاتری قرار دهد

۴-در هنگام ثبت پیشنهادات و ای‌کاشهایتان، لطفا توضیحات کامل، دقیق و شفاف بدهید که این پیشنهاد مرتبط با کدام قسمت از فعالیتها و خدمات و محصولات مجموعه ما می‌‎باشد و برای درک بهتر ما و سایر خوانندگان، حتما با مثل و توضیحات کافی آنرا تشریح و شفاف نمایید

در ضمن اعضای باشگاه تعالی، اگر پیشنهاداتی در خصوص باشگاه تعالی دارند، لطفا آنرا در بخش مربوط به پیشنهادات باشگاه تعالی است درج نمایند.

 

خوشحال می‌شویم امتیازتان راجع به مطلب یا محصول فوق را اعلام نمایید

۱ ۲ ۳ ۴ ۵