سلام و درود بر اعضای خوب سایت آکادمی تحول

همانطور که در بخش برنامه‌ها و اخبار مجموعه عنوان نمودیم، از این پس بخش جدیدی را با عنوان پیشنهادات و ای‌کاش‌ها راه‌اندازی نمودیم تا بتوانیم با همفکری، همکاری و مشارکت خوب شما عزیزان به پیشنهادات برتری برسیم که هم مورد نیاز شما کاربران خوب سایت می‌‎باشد و هم باعث توسعه و بهبود فعالیتها و اهداف مجموعه ما شود.

هدف از این بخش این است که بتوانیم با هم‌فکری و مشارکت شما عزیزان پیشنهاداتی را دریافت کنیم که هم مورد نیاز شما عزیزان باشد و هم در حوزه توانایی‌ها ،خدمات و محصولات ما می‌‎باشد.

قطعا هر کدام از شما عزیزان که به نوعی عضو مجموعه و سایت آکادمی تحول هستید، نیازها و خواسته‎‌ها و ای‌کاشهایی دارید که از این پس می‎‌توانید از این طریق در قالب پیشنهادات‌تان آنها را به راحتی با ما در میان بگذارید.

قطعا مشارکت شما و مطرح نمودن این پیشنهادات می‌‎تواند به ما در برنامه‌ریزی، نیازسنجی و طراحی بهتر خدمات و محصولاتِ مجموعه مطابق نیاز شما عزیزان کمک شایان توجهی نماید. پس لطفا و حتما ای‌کاشها، نیازها،خواسته‌ها و پیشنهادات‌تان در هر زمینه‌ای از ‌جلمه محصولات، خدمات، سایت و … را به راحتی و شفاف با ما در میان بگذارید.

در تلاش خواهیم بود که در هر فصل  بهترین پیشنهادات را انتخاب نموده و ضمن تلاش برای اجرایی نمودن آنها، جوایزی را به فرد یا افراد پیشنهاد‌ دهنده تقدیم نماییم.

لطفا پیشنهادات و ای‌کاشهایتان را از طریق بخش کامنت‌ها در  پایین این صفحه و مطابق اصول زیربا ما به اشتراک بگذارید

اصول درج پیشنهادات و ای‌‌کاشهایتان:

۱-در هر کامنت فقط و فقط یک پیشنهاد و ای کاش را ثبت نمایید تا هم توسط مابقی کاربران سایت و هم توسط مسئولین و مدیریت سایت بصورت جداگانه قابل تفکیک و بررسی باشد

۲-قبل از ثبت و ارسال پیشنهاد و ای‌کاشهای جدید، بهتر است کامنتهای مابقی عزیزان را مطالعه نمایید تا پیشنهادات تکراری ثبت ننمایید

۳-اگر پیشنهاد شما در کامنتهای مابقی کاربران سایت وجود دارد، بجای ثبت پیشنهاد جدید و تکراری می‌توانید پیشنهاد و کامنت ایشان را لایک نموده و اگر نیاز به توضیحات و مثالهای تکمیلی و تاکید بر اهمیت اون پیشنهاد خاص دارید می‌توانید از طریق دکمه «پاسخ به نظر بالا» توضیحات و مثالهای خودتان را به اون پیشنهاد اضافه نمایید. قطعا این توضیحات، تاکیدات و لایکهای شما می‌‎تواند اهمیت و ضرورت یک پیشنهاد را افزایش دهد و آنرا برای ما در اولویت بالاتری قرار دهد

۴-در هنگام ثبت پیشنهادات و ای‌کاشهایتان، لطفا توضیحات کامل، دقیق و شفاف بدهید که این پیشنهاد مرتبط با کدام قسمت از فعالیتها و خدمات و محصولات مجموعه ما می‌‎باشد و برای درک بهتر ما و سایر خوانندگان، حتما با مثل و توضیحات کافی آنرا تشریح و شفاف نمایید

در ضمن اعضای باشگاه تعالی، اگر پیشنهاداتی در خصوص باشگاه تعالی دارند، لطفا آنرا در بخش مربوط به پیشنهادات باشگاه تعالی است درج نمایند.

 

۰ ۰ امتیازات
امتیاز مطلب