سلام و درود بر تعالی‌جویان عزیز

اگر شما جز خریداران محصول «شاکر باشید و ثروتمند شوید» هستید، به احتمال زیاد یادتون هست که در فیلمهای آموزشی این محصولِ ارزشمند قول داده بودیم که از طریق خدمات و محصولات جانبی و تکمیلی، محتوای آموزشی این محصول را پشتیبانی خواهیم نمود تا همگی در کنار هم بتوانیم از فرمول الهی افزایش ثروت و توسعه نعمتها بهتر و بیشتر در ابعاد مختلف زندگی‌مان استفاده نماییم.

خبر خوب اینکه در حال حاضر یکی از خدمات تکمیلی این بسته آموزشی با عنوان «سریال تجربه‌های شاکرانه» تهیه شده و از چند روز آینده اولین فیلم از سری فیلم‌های مستند تجربه‌های شاکرانه را از طریق بخش آموزش‌های همگانی در روی سایت در اختیار خواهید داشت.

مهمترین هدف تهیه این سری فیلم‌های مستند، زنده نگاه داشتن و تقویت مفاهیم فیلم‌های آموزشی «شاکر باشید و ثروتمند شوید» است، چراکه ایمان داریم بدون تکرار و یادآوری قطعا آن مفاهیم ارزشمند و بسیار کاربردی، بعد  از مدتی فراموش خواهند شد و فراموشی و ناآگاهی مساوی است با محدودیت و عدم استفاده از فرمول الهی افزایش و توسعه.

یکی دیگر از اهداف مجموعه آکادمی تحول از تهیه و عرضه این فیلم‌های مستند، ارائه الگوهای عملی به مخاطبین آن محصول ارزشمند می‌باشد تا خریداران عزیز با دیدن نمونه‌های عملی انگیزه و شوق و خلاقیت و نگرش‌شان برای استفاده از قانون ازدیاد نعمت  افزایش یابد. قطعا داشتن الگو و دیدن نمونه‌های عملی در هر زمینه‌ای سرعت و کیفیت موفقیت ما را به طور شگفت‌انگیزی افزایش خواهد داد.

خبر خوب دیگر این است که با وجود اینکه مخاطب اصلی فیلم‌های سریالی و مستند خریداران محصول شاکر باشید و ثروتمند شوید می‎باشند، اما برای اینکه مابقی اعضا و کاربران سایت هم بتوانند از طریق این فیلم‌ها با فرمول الهی افزایش و توسعه آشنا و نسبت به آن علاقمند شوند، اکثر آنها را به صورت رایگان در بخش آموزش‎های همگانی قرار خواهیم داد تا امکان استفاده برای عموم تعالی‌جویان مهیا باشد.

امیدواریم عزیزانی که هنوز محصول ارزشمند شاکر باشید و ثروتمند شوید را تهیه نکرده‌اند با دیدن این فیلمها هم با فرمول الهی افزایش و توسعه آشنا شوند و هم با درک اهمیت این فرمول انگیزه و شوق‌شان برای تهیه و مشاهده فیلم‎های آموزشی این محصول ارزشمند افزایش بیابد.

در جهت معرفی این خبر خوب، فیلمی را تهیه نمودیم که همه شما عزیزان را به دیدن این فیلم جالب دعوت می‌نماییم.

این مطلب شامل یک فیلم آموزشی می‌باشد که برای نمایش آن لازم است که  با حساب کاربریتان وارد سایت بشوید.

جهت  ورود و یا عضویت در سایت روی لینک مقابل کلیک نمایید

مشتاق نظرات، بازخوردها و  پیشنهادات شما پیرامون این فیلم هستیم

۰ ۰ امتیازات
امتیاز مطلب