بسم الله الرحمن الرحیم

راهنمای حضور در جلسات آنلاین و راه‌دور ۴.۸۶/۵ (۲۸)

1401-03-17T23:35:38+04:30 2 تیر1398|راهنمای سایت|۲۱ نظر
 • جلسات آنلاین

سلام و درود بر شما مخاطبین گرامی و تعالی‌جویان عزیز

   خدا رو شکر امروزه به واسطه‌ی رشد تکنولوژی و توسعه‌ی ابزارهای ارتباطی امکان برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی از راه دور و آنلاین به راحتی فراهم شده است.

   هرکسی در هر نقطه‌ای از دنیا  می‌تواند به کمک اینترنت و ابزارهایی مثل موبایل، تبلت یا کامپیوتر و  با  نصب نرم‌افزارهای ویدئو کنفرانس مثل Zoom و در اختیار داشتن آی‌دی و پسورد در  یک جلسه‌ی غیر حضوری شرکت کند.

   برخی از این جلسات راه دور  به صورت رو‌در‌رو و دوطرفه  است، یعنی تمام افراد می‌توانند به صورت صوتی و تصویری در جلسه مشارکت کنند و صدا و تصویر همدیگر را  به خوبی دریافت کنند، ولی برخی از کنفرانس‌های راه دور به صورت یک‌طرفه هستند، یعنی تنها به واسطه‌ی یک یا چند نفر محدود اداره می‌شود و مابقی شرکت‌کنندگان،  شنونده و ناظر هستند و تنها به صورت نوشتاری می‌توانند مشارکت‌های کوتاهی انجام دهند که این حالت دوم بیشتر برای  سمینارهای آموزشی مناسب  هستند که یک مدرس با نمایش اسلایدهای آموزشی و پخش صدایش برای مخاطبین مطالبی را تدریس می‎نماید که  به این حالت دوم اصطلاحا  وبینار(سمینار تحت وب) می‎گویند.

وبینار چیست؟

   وبینار مخفف اصطلاح Web-based seminar است که به معنی یک ارائه، سخنرانی و یا سمینار آموزشی در فضای وب و اینترنت  می‌باشد. وبینارها، سمینارهای آموزشی هستند که به صورت مجازی و غیر حضوری  از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا  می‌شوند. بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و اثربخش برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند.

   به کمک وبینار دیگر لازم نیست مسافتی را طی کنید و در کلاسی شرکت کنید، در هر مکان که به اینترنت دسترسی داشته باشید، می‌توانید در یک جلسه آموزشی وبیناری شرکت کنید. این فرصت و امکان جدید و ارزشمند باعث می‌شود که بتوانید در زمان صرفه‌جویی کنید، در هر فضایی که حسِ بهتری دارید، در  هر پزیشنی که راحت‌تر هستید و در هر لباسی که تمایل دارید بنشینید و  از مطالب وبینارهای آموزشی مدرسین دلخواه خود استفاده کنید. و این پدیده خیلی ارزشمند و نوظهوری هست که باعث از بین رفتن بسیاری از محدودیتهای آموزشی در امر مهم یادگیری و تعالی می‌شود.

   وبینارها اغلب با هدف آموزش و یا به اشتراک‌گذاری اطلاعات برگزار می‌شوند. سخت‌افزارهایی مثل سیستم‌های کامپیوتر و موبایل، دوربین‌ و میکروفن  و ابزارهای آنلاینی که وجود دارند این امکان را برای گروه‌ها و سازمان‌ها فراهم می‎کنند تا به سادگی میزبان(برگزارکننده) یک وبینار  آنلاین و با کیفیت خوب با مخاطبینی در تعدادهای ۱۰۰ یا ۱۰۰۰ یا  حتی بیشتر باشند.

   برای برگزاری وبینارها و یا شرکت در آنها، نیاز به استفاده از یک بستر نرم‌افزاری روی سیستم کامپیوتر و یا موبایلتان می‎باشید. براساس نرم‌افزاری که برای شکل‌گیری جلسات کنفرانس استفاده می‌شود، وبینارها امکانات مختلفی دارند. اما یک سری از امکانات بین تمام نرم‌افزارهای ویدئو کنفرانس یکسان است:

   ۱-صدا و تصویر مدرس به صورت زنده و همزمان برای تمام اعضاء وبینار نمایش داده می‌شود و همین موضوع کمک می‌کند تا مخاطبین ارتباط بهتری با موضوع و سخنران برقرار نمایند و احساس بهتری داشته باشند که این مزیت خیلی بهتری از فیلم‌های آموزشی تحت اینترنت و سایتهای مختلف می‌باشد.

   ۲-اکثر نرم‌افزارها این امکان را به مدرس می‌دهد تا بتواند وایت بردی در اختیار داشته باشد و هر متن و شکلی  را برای اعضاء وبینار بنویسد و یا بکشد.  برای مثال فرض کنید مدرس در توضیحات خود یک بیت شعر یا یک آدرس سایت معرفی می‌کند. می‌تواند همزمان با معرفی کلامی، نوشته‌ای از آن را به کمک قلم نوری و تخته وایت‌برد مجازی برای حاضرین در وبینار نمایش دهد.

   ۳-در اکثر نرم‌افزارها، سخنران می‌تواند به راحتی صفحه اسلایدهای پاورپوینت و یا صفحه نمایش کامپیوتر خود را به اشتراک بگذارد، مثلا اگر مدرس می‌خواهد یک نرم افزار کامپیوتری مثل  وان‌نت را آموزش بدهد، خیلی راحت می‌­تواند صفحه نمایش لپ‌تاپ را به اشتراک بگذارد و لحظه‌ به لحظه  تمام کارهایی که در نرم‌افزار انجام می‌دهد را به افراد نشان بدهد یا می‌­تواند اسلایدهای مطالب آموزشی که  از قبل آماده شده‌اند  را برای دانشجویانش با کیفیت عالی به  نمایش بگذارد، کیفیتی به مراتب بهتر از تصاویر پخش‌شده روی ویدئوپروژکتور در جلسات حضوری!

   از امکانات دیگر نرم‌افزارهای ویدئو کنفرانس که می‌توانیم نام ببریم: چت اختصاصی، اجازه طرح سوال از طرف مخاطب، امکان رأی‌گیری از حاضرین، پخش فایل‌های صوتی و  امکانات دیگر است.

   همانطور که در بسیاری از آموزش‌های دوره‌های مهندسی تحول اشاره نموده‌ایم شرط بقا، موفقیت و تعالی،  تغییر نمودن و سازگار شدن به موقع با تغییرات ارزشمند جهان پیرامون است و لذا  من و شما تعالی‌جویان عزیز نیز باید زرنگ و هوشیار باشیم و  به موقع با این تکنولوژی‌های ارزشمند و سودرسان آشنا شده و بتوانیم از آنها به نفع رشد و تعالی فردی و معنویان استفاده ببریم.

   قطعا پیدایش اینترنت، کامپیوتر، لبت‌تاپ و تبلت و موبایل‌های هوشمند  و حالا  آشکارشدن سیستم‎های برگزاری وبینار، نعمت‌ها و فرصتهای ارزشمند خدادادی هستند که نباید نسبت به آنها بی‌توجه باشیم که آن وقت مصداق کفر و اعراض خواهیم بود و از سودها و مزایای زیادی که برای ما خواهند داشت عقب خواهیم ماند.

   در همین راستا مجموعه مهندسی تحول برای توسعه فعالیت‌های آموزشی و حتی پرورشی‌اش قصد دارد تا  با ارائه آموزش‌های تصویری نرم افزار zoom برای شما علاقمندان به تحول و تعالی، امکان یادگیری این نرم افزار و شرکت در وبینارهای آموزشی از راه دور و آنلاین را  تسهیل بنماید.

   لذا از شما عزیزان خواهشمندیم که فیلم‌های آموزشی که در پایین این مطلب قرار داده شده‌اند را هرچه سریع‌تر و با دقت مشاهده بنمایید و  در هر کدام که نیاز بود، مشاهده آنها را تکرار کنید تا به خوبی با نرم افزار Zoom  و حضور در وبینارها آشنا و مسلط بشوید تا بتوانید همچنان از آموزش‌های جدید و متنوع  کانون بهره‌مند باقی بمانید.

   امیدواریم مثل گذشته با روحیه انعطاف‌پذیری و با کمک گرفتن از تکنیک  تکرار القائات ذهنی، بتوانید با این سیستم‎های جدید و پرفایده هماهنگ و سازگار بشوید و همانند گذشته در مسیر تعالی همگام باقی بمانید.

   این مطلب شامل حدود ۸ فیلم آموزشی در مورد  نرم افزار zoom می‌باشد که به ترتیب در  پایین آنها را مشاهده خواهید کرد. برای شرکت در وبینارهای آموزشی تنها مشاهده فیلم اول و بخش‌هایی از فیلم دوم کافی می‌باشد. اما علاقمندانی که قصد شرکت در جلسات از راه دور دوطرفه مثل کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی تقابلی و پویا همانند باشگاه تحول و تعالی  و یا جلسات مشاوره را دارند لازم است تا مابقی فیلم‌ها را نیز به دقت مشاهده بنمایند.

 

فیلم اول  « نصب و راه‌اندازی نرم افزار zoom و اتصال به  وبینار آموزشی » – مدت زمان : ۲۷ دقیقه

 

 

فیلم دوم « نحوه فعال‌سازی صدا و تصویر و تنظیم میکروفون و وب‌کم » – مدت زمان : ۳۸ دقیقه

 

 

فیلم سوم « نحوه تنظیم محیط نرم افزار زوم  و  انواع حالت‌های نمایشی » – مدت زمان : ۲۳ دقیقه

 

 

فیلم چهارم  « نحوه ارسال پیغام متنی و فعال‌سازی پنل چت کردن » – مدت زمان : ۱۰ دقیقه

 

 

فیلم پنجم  « نحوه به اشتراک گذاری صفحه نمایش در وبینار » – مدت زمان : ۲۰ دقیقه

 

 

فیلم ششم  « معرفی برخی از  امکانات جانبی نرم افزار زوم » – مدت زمان : ۱۱ دقیقه

 

 

فیلم هفتم :  « استفاده از تحریم شکن برای ورود بدون مشکل به زوم در لب‌تاپ » – مدت زمان : ۲۹ دقیقه

 

فیلم هشتم : ورود به زوم با استفاده از تحریم‌شکن در موبایل

مدت زمان فیلم :  ۸ دقیقه

خوشحال می‌شویم امتیازتان راجع به مطلب یا محصول فوق را اعلام نمایید

۱ ۲ ۳ ۴ ۵

۲۱ نظر تا الان برای این مطلب درج شده است

فرم درج نظر

 1. ناصر کاظمی 23 اسفند 1397 در 1:21 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 7 نظر

  موضوع نظر : نظر عمومی

  سلام استاد..من برای کلاس انلاین فردا اماده ام…

  پاسخ به نظر بالا
 2. فرشاد دوانی 13 خرداد 1397 در 7:48 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1878 نظر
  فرشاد دوانی

  موضوع نظر :

  سلام.

  خدا رو شکر میکنم که این قدر دقیق و جامع ، باز هم توضیحات و آموزش های خوب شما رو شاهد بودم. قدر دانم که به دامنه استفاده از نرم افزار ها، برنامه زوم هم اضافه شد و سپاسگزارم که فیلم های با کیفیت ، تکنیک های راهنمایی کننده خوب، و برنامه کاربردی رو برامون آموزش دادید.

  قدر دانم امکان های فراوانی که برای این آموزش استفاده شدند هستم و از تخصصی که برای بکار گیری این امکان ها در خود رشد داده اید خوشحال و شکر گزارم.

  به لطف خدا فیلم ها رو تا شماره ۶ دیده و ازشون استفاده نمودم. متشکرم از وقت و انرژی و عشقی که در ساخت شون داشتید و سپاسگزارم از سادگی که در این آموزش مهیا نمودید. پر توان و پیروز وسر شار از نور الهی باشید

  پاسخ به نظر بالا
 3. بهمن آتشی 6 خرداد 1397 در 11:34 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1095 نظر
  بهمن آتشی
  فرشاد دوانیهومن سادات کیائیمنیر نامور
  موضوع نظر : سوال و ابهام

  سلام استاد جان
  بسیار متشکرم از فیلم های خوب راهنمای استفاده از نرم افزار زوم. خیلی دقیق و جامع توضیح دادید. من همه فیلم ها رو مشاهده کردم و خیلی استفاده کردم از نکاتی که آموزش دادید. متشکرم از وقت و انرژی که به این موضوع اختصاص دادید.
  سوالی که دارم این است که با وجود اینکه صفحه وان نت رو باز نگه میدارم ولی در زمان شیر کردن صفحه ای که باز میشود برای شیر کردن برنامه ها ، برنامه وان نت نمایش داده نمیشود و نمیتوانم آن را به اشتراک بگذارم.ممنون از راهنمایی شما

  فرشاد دوانیهومن سادات کیائیمنیر نامور
  پاسخ به نظر بالا
  • بهمن آتشی 6 خرداد 1397 در 5:59 ب.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 1095 نظر
   بهمن آتشی

   سلام مجدد
   خدا را شکر با تغییر حالت تبلت مد به حالت دسکتاپ این مشکل برطرف شد.

 4. زهرا اکبری 6 خرداد 1397 در 0:51 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1439 نظر
  زهرا اکبری
  هومن سادات کیائیمنیر نامور
  موضوع نظر : نظر عمومی

  سلام
  متشکرم استاد از فیلمهای اموزشی خوبتون و وقت و انرژی که صرف نمودید،خیلی عالی بود ،خدا قوت
  خیلی روون ، ساده و کامل بیان نمودید ، طوری که حس خوبی از یادگیری اش داشتم وبرای یادگیری مقاومت نداشتم
  خدا رو شکر که مسیر تغییر با شکلگیری امکانها و فرصتهای الهی به خوبی برامون شکل میگیره و به لطف خداوند و تلاشهای خالصانه شما میتونیم با تکنولوزی و نرم افزارهای جدید آشنا باشیم و از کارکردشون لذت ببریم
  خدا رو شکر برای داشتن استاد فهیم و آگاهمون و تمام عواملی که در این مسیر حمایتشون میکنن

  هومن سادات کیائیمنیر نامور
  پاسخ به نظر بالا
 5. هدیه سادات کیائی 5 خرداد 1397 در 9:13 ب.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1459 نظر
  هدیه سادات کیائی
  هومن سادات کیائیمنیر نامور
  موضوع نظر :

  سلام استاد عزیز متشکرم از فیلم های آموزش وبینار با توضیحات جامع و کاملی که با همت و تلاش خود تهیه نموده اید و در اختیار ما گذاشتید .خدا را شکر که با وجود این تکنولوژی می توانیم دوباره در جلسات باشگاه حضور داشته باشیم و از این فضای ارزشمند بهره ببریم

  هومن سادات کیائیمنیر نامور
  پاسخ به نظر بالا
 6. مهدی مرادی نسب 3 خرداد 1397 در 1:57 ب.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1095 نظر
  مهدی مرادی نسب
  منیر نامورمدیر سایت
  موضوع نظر : سوال و ابهام

  سلام به استاد عزیز و پرتلاش
  متشکرم از فیلمهای آموزشیی که جهت ارتقاء درک و یادگیری ما قرار دادید و تشکر می کنم از صبر و حوصله ای که برای ضبط این فیلمهای بکار برده اید.

  من در حال حاضر فقط فیلم اول را مشاهده نمودم و سوالی که داشتم در مورد گوشی موبایلم (مدل مایکروسافت و سیستم عامل ویندوز فون) است. برای نصب روی گوشی در store نتوانستم نرم افزار زوم را پیدا کنم؛ حتی در zoom.us بخش دانلودها هم گشتم دیدم برای Mobile app فقط اندروید و اپل رو ساپورت میکنه و احتمالا هنوز برای ویندوز اپلیکیشن ارائه نداده است.
  آیا لازمست حتما گوشی موبایلم هم به این نرم افزار مجهز بشود یا از طریق دیگری می توانم ادامه دهم.

  متشکرم

  منیر نامورمدیر سایت
  پاسخ به نظر بالا
  • مدیر سایت 4 خرداد 1397 در 5:38 ق.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 901 نظر
   مدیر سایت

   سلام ضمن تشکر از توجه و بازخورد شما
   فعلا برای جلسات باشگاه تحول تا چند جلسه آینده نیاز ضروری وجود نداره و می توانید صبر کنید تا در زمانی که نیازش شکل گرفت اقدام به تعویض گوشی در صورت لزوم بنمایید. شاید هم تا اون موقع اپ مخصوض ویندوز فون هم ارائه شد

 7. دریا غفاری 3 خرداد 1397 در 12:13 ب.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1532 نظر
  دریا غفاری
  منیر ناموردریا غفاری
  موضوع نظر : سوال و ابهام

  سلام و درود بیکران بر شما

  واقعا سپاسگزارم از نحوه آموزش دقیق و جز به جز شما

  بسیار یاد گیری را آسان نمودید

  سوالم اینکه من اگر از لب تاب در جلسه باشگاه تحول حضور داشته باشم اما تمرین ها صوتی در گوشی همراه بود و وانت در لب تاب باید هم زمان هر دو را شیر کنم ؟؟؟

  و اینکه چگونه میشود هنگام حضور در جلسه از طریق زوم دیگر نرم افزار های مجازی مانند تلگرام یا تماس های تلفنی را قطع کرد که باعث تمرکز بیشتر شود
  سپاسگزارم

  منیر ناموردریا غفاری
  پاسخ به نظر بالا
  • مدیر سایت 4 خرداد 1397 در 5:40 ق.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 901 نظر
   مدیر سایت
   دریا غفاری

   سلام برای ارائه تمرین‌ها در اولین جلساتی که باشگاه شروع بشود توضیح خواهیم داد و احتمالا نیازی به شیر نمودن موبایل نباشد
   در مورد اینکه چگونه می توان همزمان برنامه های زوم و سایر برنامه ها را مدیریت نمود در روزهای آتی فیلمی را تهیه خواهیم کرد و روی سایت قرار خواهیم داد

   دریا غفاری
 8. فرشاد دوانی 2 خرداد 1397 در 9:03 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1878 نظر
  فرشاد دوانی
  مهدی مرادی نسبمدیر سایتمنیر نامور
  موضوع نظر : یادآوری نعمت‌ها

  سلام. خیلی خیلی متشکرم که برای رشد ما وقت،انرژی ،هزینه و عشق اختصاص میدید. این بر ام خیلی موثره و ان شا الله بتونم محبت هایی که در طی این سالها داشتید و نکته های فراوانی رو که از شما آموختم و منجر به رفا و راحتی و رشد بیشترم هست رو ،ازشون بهتر در مسیر تعالی استفاده کنم و از خداوند میخواهم که رحمت و نور و برکتش را براتون جاری تر نمایند.

  قدر دانم که این آموزش نیز مانند آموزش های دیگرتون با جزئیات و ریزبینی و تکنولوژی هایی که راحت تر مطلب رو درک کنیم همراه بود و قدر دانم از خداوند که مربی متخصص و مدبر در مهندسی تحول داریم.

  به یاری خدا تونستم فیلم اول رو ببینم و مطالبش رو مرور و انجام بدم و ان شا الله برای دیدن بقیه فیلم ها تا انتها وقت اختصاص خواهم داد.

  سپاسگزارم از اینکه الگویی ارزشمند در بکارگیری تکنولوژی داریم و قدر دانم از اینکه همزمان دو سیستم موبایل و تبلت ، و آماده سازی شون برای این جلسات وبیناری رو توضیح دادید. همچنین در خلال این فیلم نکته های دیگری هم از شما آموختم که برام موثر هستند
  درود به حمایت هایی که دارید و شکر از خداوند کریم

  مهدی مرادی نسبمدیر سایتمنیر نامور
  پاسخ به نظر بالا
  • مدیر سایت 3 خرداد 1397 در 8:29 ق.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 901 نظر
   مدیر سایت
   فرشاد دوانی

   سلام و درود بر شما جناب آقای دوانی عزیز
   خدا رو شکر که توانستید برای دیدن فیلمها وقت اختصاص بدهید و آفرین بر روحیه خوب یادگیرندگی شما
   از بازخوردهای خوبتون متشکریم و ممنونیم از کلام روحیه بخش و همه حمایتهایتون

   فرشاد دوانی
 9. معصومه آوریده 2 خرداد 1397 در 3:17 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1697 نظر
  معصومه آوریده
  منیر نامور
  موضوع نظر : سوال و ابهام

  سلام

  دو سوال دارم:
  ۱- آنطور که متوجه شدم برای انجام تمام این تنظیمات ابتدا باید در یک وبینار شرکت کنم و ID آن را وارد کنم. درسته؟
  ۲- آیا این تنظیمات از یک Meeting ID به Meeting ID دیگر ثابت می ماند؟

  با تشکر

  منیر نامور
  پاسخ به نظر بالا
  • مدیر سایت 2 خرداد 1397 در 4:02 ق.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 901 نظر
   مدیر سایت
   معصومه آوریده

   سلام خانم آوریده عزیز
   بله برای انجام اکثر تنظیمات باید وارد محیط نرم افزار زوم بشوید. البته بخشی از موارد را می‌توان با داشتن حساب کاربری و بدون وارد شدن در وبیناری تنظیم نمود . اما برای تنظیم اکثر بخشها باید ID meeting و رمز را وارد نمود تا وارد محیط وبینار و یا جلسه از راه دور بشویم و آن وقت تنظیمات را اعمال کنیم

   به زودی جهت تست و آزمایش شما دوستان، آی دی و رمزی را به صورت آزمایشی در اختیارتان قرار خواهیم داد تا آموزشهای ارائه شده را بتوانید همزمان تست بنمایید

   معصومه آوریده
 10. معصومه آوریده 2 خرداد 1397 در 3:12 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1697 نظر
  معصومه آوریده
  مهدی مرادی نسبمنیر نامورمدیر سایت
  موضوع نظر :

  سلام
  سپاسگزارم که بسیار واضح و روشن روش استفاده از نرم افزار زوم را توضیح داده اید و نکات مهم و کاربردی را ذکر نموده اید.
  تشکر می کنم از وقت و انرژی که بابت آن اختصاص داده اید.
  ممنونم از صدا و تصویر که بسیار واضح و شفاف بود.
  همچنین تشکر می کنم که به نکات جانبی مانند فرق هد ست و هدفون و … نیز اشاره نموده اید.

  ان شاء الله بتوانم حضوری موثر داشته باشم و با استفاده از این نکات از آموزشهای آن لاین کانون بهره مند شوم.

  مهدی مرادی نسبمنیر نامورمدیر سایت
  پاسخ به نظر بالا
  • مدیر سایت 2 خرداد 1397 در 4:00 ق.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 901 نظر
   مدیر سایت
   معصومه آوریده

   سلام از توجه و بازخوردهای خوب شما نسبت به نکات مثبت این فیلم‌های آموزشی متشکریم. امیدواریم برای حضور قوی‌تر و راحت‌تر شما موثر باشند.

   معصومه آوریده
 11. منیر نامور 1 خرداد 1397 در 1:37 ب.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1605 نظر
  منیر نامور
  مدیر سایت
  موضوع نظر : نظر عمومی

  بنام خداوند بخشنده بی نهایت مهربان

  سلام به استاد عزیزم

  تشکر میکنم از تمام تلاش وپیگیری شما برای براه اندازی باشگاه تحول و خیلی خوشحال شدم از این خبر خوب
  و الهی شکر که تونستم هر سه فیلم رو ببینم و تا حدی متوجه بشم برای شرکت در باشگاه

  استاد جان واقعا عالی بود البته کمی برای من گیج کننده بود امیدوارم با چندین بار گوش کردن و به حافظه سپردن من هم بتوانم براحتی از راه دور از این نعمت الهی بهره مند باشم

  خیلی عالی توضیح داده شده بود خیلی عالی فلش ها روی موضوع نشان داده میشد و بسیار سخنرانی عالی واضع گفته میشد تصویر عالی بود صدا عالی بود ممنون از تمام زحمات شما انشاالله دوباره فیلمها رو خواهم دید و تلاشم رو خواهم کرد تا بتوانم از این نعمت استفاده کنم خیلی خوشحالم که دوباره در این فضا از این نعمت الهی بهره مند خواهیم شد

  خدایا شکرت برای تمام رحمتهائی که برای ما آشکار میکنی سپاسگزارم تشکر میکنم قدر دانم از استاد عزیزم هم تشکر و قدر دانی میکنم سپاس

  مدیر سایت
  پاسخ به نظر بالا
  • مدیر سایت 1 خرداد 1397 در 6:15 ب.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 901 نظر
   مدیر سایت

   سلام و درود بر مادر عزیز و همیشه پیشرو
   آفرین و درود که برای یادگیری مثل همیشه شوق دارید و سریع دست به عمل زدید.

   قطعا با مشاهده فیلم‌ها و تمرینی که در اولین جلسات خواهیم داشت به راحتی از پس این نرم افزار هم برخواهید آمد

   از بازخوردها و قدردانی‌های خوب شما ممنونم

  • مهدی مرادی نسب 3 خرداد 1397 در 12:46 ب.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 1095 نظر
   مهدی مرادی نسب

   سلام؛ چقدر قشنگ و ریز بینانه به این برنامه ها نگاه کردید و از نقاط قوت و خوبیهاش گفتید. این نشاندهنده روحیه شکر گزارانه و ذهن شاکر شماست، منم تلاش می کنم تا مثل شما بشم

 12. دریا غفاری 1 خرداد 1397 در 11:39 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1532 نظر
  دریا غفاری
  مدیر سایت
  موضوع نظر : سوال و ابهام

  سلام استاد. روز خوش
  آیا همان نصبی که در جلسه باشگاه تحول برنامه زوم را انجام دادیم کافیه یا باید به روز رسانی شود؟؟؟؟

  مدیر سایت
  پاسخ به نظر بالا
  • مدیر سایت 1 خرداد 1397 در 6:13 ب.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 901 نظر
   مدیر سایت

   سلام
   در روی موبایل از طریق برنامه‌های بازار به لیست برنامه‌های من بروید اگه نسخه جدید آمده باشه جلوش اعلام می‌کنه و حتما به روزرسانی انجام بدهید

   در روی نسخه‌های ویندوز با باز شدن نرم افزار اگه نیاز به به روزرسانی باشه معمولا خود سیستم اعلام می‌کنه که هر زمان اعلام کرد update بنمایید