به نام خداوند مهربان مهرگستر

سلام بر دوستان تعالی‌جو و اعضای محترم سایت

 

حال که نسخه چهارم سایت مهندسی تحول به لطف و حمایت خداوند و همت زیاد خودمان راه‌اندازی شده است، لازم دیدم که در همین اولین برنامه از سری برنامه‌های آموزش همگانی در مورد تجربه‌ها و گشایش‌های حاصل شده در مسیر تحقق این هدف با شما دوستان صحبت کنم و نکات آموزشی این برنامه را بر اساس تجارب حاصل شده در مسیر تغییر نسخه‌های مختلف سایت از سال ۸۴ تا  امسال بیان کنم.

 

لازم به ذکر است که این برنامه شامل یک فیلم ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه‌ای هست که به صورت رایگان  برای  همه افرادی که عضو سایت مهندسی تحول شده باشند در دسترس قرار دارد. برای دیدن فیلم موجود در این مطلب می‌توانید به پایین متن مراجعه کرده، در صورتی که عضو سایت هستید، لاگین نموده تا  فیلم مربوطه برایتان نمایش داده بشود. در صورتی هم که عضو سایت نیستید به راحتی می‌توانید اقدام به ثبت نام نموده و بعد از چند مرحله کوتاه عضو شده و با نام کاربریتان لاگین نموده و فیلم را مشاهده بنمایید

 

در این فیلم آموزشی برای شما بیان خواهم نمود که یکی از مهمترین قوانین جهان خلقت ، قانون تغییر است . طبق این قانون بسیاری از  موضوعات، شرایط، روش‌ها، سیستم‌ها و استراتژی‌های زندگی و کسب‌وکار به طور مداوم در حال تغییر هستند. گاهی برخی از شرایط پیرامون چنان تغییرات اساسی می‌کنند که چاره‌ای نداریم جز اینکه خودمان را با آنها هماهنگ کنیم والا تداوم زندگی و شغل‌مان در معرض خطر قرار می‌گیرد.

 

گاهی سیستم‌ها، روش‌ها و تکنولوژی‌های جدیدی در  جامعه جهانی اختراع و یا ابداع می‌شوند که تمام زندگی ما انسان‌ها را دگرگون می‌کنند و برای تسهیل و تسریع زندگی و تحقق اهداف‌مان باید هر چه رودتر آنها را فراگرفته و از آن تغییرات به نفع خودمان استفاده کنیم؛  مثل پیدایش موبایل‌های هوشمند و یا اینترنت پرسرعت که زندگی ما انسان‌ها را در این ۱۰ سال اخیر  حسابی دگرگون نموده‌اند. و کلی کسب و کار جدید شکل گرفته و  البته بسیاری از مشاغل قدیمی هم جای خودشان را به کسب و کارهای اینترنتی داده‌اند. روش‌های زندگی و ارتباطات اجتماعی به دلیل  وجود این ابزارهای جدید تغییر نموده و ما دیگر مثل ۲۰ سال پیش با دوستان و بستگان‌مان ارتباط نداریم؛ بلکه  ارتباطات پیامکی، تصویری، لایک نمودن، کامنت گذاشتن و … از طریق نرم افزارهایی مثل اسکایپ، اینستاگرام و تلگرام و …  نیز وارد زندگی ما انسان‌ها شده‌اند.

 

در فیلم زیر نمونه‌‌ها و مثال‌های زیادی در مورد افراد موفق و ناموفق زده‌ام که موفقیت و یا شکست‌شان در اثر هوشیاری و یا عدم هوشیاری به این قانون بزرگ زندگی و جهان خلقت بوده است. افراد و شرکت‌هایی که بتوانند سریع‌تر و قوی‌تر از دیگران از تغییرات استفاده کنند و به موقع و هوشمندانه خودشان را با آنها تغییر دهند همیشه پیروز میدان بوده و سودها و امتیازات بزرگی را  کسب خواهند نمود.

 

اما متاسفانه اکثریت ما انسان‌ها به دلیل انس گرفتن به ساحل امنی که برای خودمان ساخته‌ایم و با وجود مقاومت‌ها و بهانه‌های زیاد، در برابر تغییرات  مثبت جهان پیرامون واکنش نامناسبی نشان می‌دهیم و معمولا آنقدر مقاومت می‌کنیم که نه تنها فرصت پیروزی را از دست می‌دهیم بلکه گاهی شرایط آنچنان تعییر نموده و زمان آنقدر دیر می‌شود که ناچار به تغییرات اجباری و بااکراه میشویم که تنها هدفمان حفظ بقای زندگی و سرپا نگاه داشتن کسب و کارمان می‌شود.

 

امیدوارم با دیدن این فیلم شما کاربر محترم سایت و تعالی‌جوی عزیز بتوانید مقاومت‌های درونی‌تان را کشف نموده و با مثالها و راهکارهای قدرتمند و اثرگذاری که برای شما ارائه نموده‌ام جز افراد پیشرو در زندگی و کسب و کارتان قرار بگیرید و از فرصت‌ها و نعمت‌هایی که خداوند مهربان جلوی پای شما قرار می‌دهند بهترین و بیشترین استفاده را ببرید.

 

مطمئن هستم که این فیلم می‌تواند به یاری خداوند دگرگون کننده،  ذهن و مغز افرادی که علاقمند به تعالی و خواهان تحول هستند را تحت تاثیر قرار داده و باعث پیدایش انگیزه و روحیه خوبی برای پیشرو شدن و دست به تغییر زدن در ایشان بشود.

این مطلب شامل یک فیلم آموزشی می‌باشد که برای نمایش آن لازم است که  با حساب کاربریتان وارد سایت بشوید.

جهت  ورود و یا عضویت در سایت روی لینک مقابل کلیک نمایید

 

با توجه به اینکه برنامه‌های بخش آموزش‌های همگانی با تلاش، هزینه و وقت زیاد  ولی به صورت رایگان در روی سایت عرضه می‌شود ، در صورت تمایل می‌توانید از طریق دکمه زیر اقدام به حمایت مالی این بخش بنمایید تا بتوانیم بیشتر و بهتر فعالیت‌های این بخش و آموزش‌های رایگان آنرا تداوم بدهیم

 

 

خوشحال میشویم که نظرات، بازخوردها، گشایش‌ها، تجربهها و یا سوالات و ابهامات‌تان را از طریق فرم درج نظر در زیر همین مطلب با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

در ضمن این مطلب  از بخش‌های عمومی سایت بوده و متن مطلب و مشارکت‌های درج شده در آن قابل مشاهده برای عموم بازدیدکنندگان می‌باشد.

۰ ۰ امتیازات
امتیاز مطلب