به نام خداوند مهربان مهرگستر

سلام بر شما اعضای خوب سایت و تعالی‌جویان عزیز

 

خدا رو شکرگزاریم که بعد از  حدود یک ماه از  اولین  فیلم از سری برنامه‎های آموزش‌های همگانی هم اکنون می‌توانیم دومین فیلم را  در اختیار شما مشتاقان تحول و تعالی قرار بدهیم.  به لطفا خدا توانستیم دومین برنامه را در ادامه موضوع «مدیریت تغییر»  تهیه کنیم و مواردی که در فیلم قبلی ناقص باقی‌مانده بود را در این فیلم تکمیل بکنیم. با توجه به اینکه این فیلم در ادامه فیلم قبلی هست اگر هنوز موفق به دیدن  فیلم اول « همیشه برای تغییرات آماده باش(۱) » نشده‌اید حتما قبل از دیدن این فیلم، آن برنامه را مشاهده بنمایید.

 

لازم به ذکر است که این برنامه شامل یک فیلم ۴۸دقیقه‌ای هست که به صورت رایگان  برای همه افرادی که عضو سایت مهندسی تحول شده باشند در دسترس قرار دارد. برای دیدن فیلم موجود در این مطلب می‌توانید به پایین متن مراجعه کرده، در صورتی که عضو سایت هستید، لاگین نموده تا  فیلم مربوطه برایتان نمایش داده بشود. در صورتی هم که عضو سایت نیستید به راحتی می‌توانید اقدام به ثبت نام نموده  و بعد از چند مرحله کوتاه عضو شده و با نام کاربریتان لاگین نموده و فیلم را مشاهده بنمایید

 

در این فیلم  ضمن یادآوری نکات مهم «قانون تغییر» برای  شما  ۲ وضعیت و مشکلی که اکثر انسان‌ها در هنگام مواجه با تغییرات با آن روبرو می‌شوند را برای شما بیان نموده و تشریح کرده‌ام.

 

حالت و مساله اول این است که ما می‌توانیم تغییرات مثبت و ارزشمند جهان پیرامون را  کشف نموده و یا پیش‌بینی کنیم اما  به دلایلی قادر به تغییر نمودن به موقع و استفاده از فرصت‌های ارزشمند پیش رویمان نیستیم. در این فیلم  برای شما این وضعیت را تشریح نموده و ۲ راه‌کار موثر و قدرتمند را توضیح داده‌ام که مطمئن هستم با بکارگیری آنها می‌توانید همچون انسان‌های موفق و پیشرو عمل بنمایید و به دستاوردهای شگفت‌انگیزی برسید

 

وضعیت و مساله دومی که گروهی دیگری از انسان‌ها در کار و زندگی با آن روبرو هستند این است که نمی‌توانند تغییرات جهان پیرامون را کشف نموده و یا پیش بینی کنند! و همین عدم آگاهی ایشان از تغییرات مثبت و یا منفی جهان پیرامون باعث عقب افتادن آنها از قافله تغییرات شده  و به همین دلیل یا خیلی دیر با تغییرات هماهنگ می‌شوند و یا  اصلا نمی‌توانند از فرصتها و تغییرات استفاده ببرند. و لذا این مساله باعث  ضرر و زیان زیادی برای ایشان می‌شود. خوشبختانه راه‌کار این وضعیت بسیار آسان بوده و در این فیلم  ۳ راه‌کار موثر و نتیجه‎بخش را که بارها از آن در زندگی و کارم استفاده کرده‌ام برای شما  تشریح نموده‌ام.

 

امیدوارم با دیدن چند باره این فیلم و فیلم قبلی بتوانید مدیریت خوبی نسبت به تغییرات داشته باشید و نه تنها از قافله موفقیت و تعالی  عقب نمانید بلکه همواره جز افراد پیشرو باشید. مطمئن هستم دیدن فیلم برای همه سازمان‌ها، دانش آموختگان رشته‌های مختلف، دانشجویان، مدیران و هر کسی که بخواهد در زندگی و کسب و کارش جایگاه بهتر و عالی‌تری را داشته باشد یک ضرورت است و قطعا مشاهده این فیلم بسیار موثر خواهد بود.

 

هر زمانی که در زندگی و یا کسب و کارتان احساس کردید که انگیزه و شوق کافی برای تغییر نمودن و جلو رفتن را ندارید و یا بهانه‌ها و مقاومت‌هایی در درون‌تان احساس می‌کنید، حتما به این برنامه مجددا مراجعه بنمایید. دیدن این فیلم و فیلم قبلی در بازه‌های زمانی سه ماه یکبار به همه کیمیاگران و تعالی‌جویان توصیه می‌شود.

این مطلب شامل یک فیلم آموزشی می‌باشد که برای نمایش آن لازم است که  با حساب کاربریتان وارد سایت بشوید.

جهت  ورود و یا عضویت در سایت روی لینک مقابل کلیک نمایید

 

با توجه به اینکه برنامه‌های بخش آموزش‌های همگانی با تلاش، هزینه و وقت زیاد  ولی به صورت رایگان در روی سایت عرضه می‌شود ، در صورت تمایل می‌توانید از طریق دکمه زیر اقدام به حمایت مالی این بخش بنمایید تا بتوانیم بیشتر و بهتر فعالیت‌های این بخش و آموزش‌های رایگان آنرا تداوم بدهیم

 

خوشحال میشویم که نظرات، بازخوردها، گشایش‌ها، تجربهها و یا سوالات و ابهامات‌تان را از طریق فرم درج نظر در زیر همین مطلب با ما و سایر کاربران سایت به اشتراک بگذارید.

در ضمن این مطلب  از بخش‌های عمومی سایت بوده و متن مطلب و مشارکت‌های درج شده در آن قابل مشاهده برای عموم بازدیدکنندگان می‌باشد.

۰ ۰ امتیازات
امتیاز مطلب