سلام و درود بر شما تعالی‌جویان عزیز

همانطور که در خبر خوب چند روز گذشته در مورد سریال تجربه‌های شاکرانه صحبت نمودیم، از این پس هر زمانی که تجربه شاکرانه‌ای برای من به عنوان مدرس محصول «شاکر باشید و ثروتمند شوید» شکل بگیرد که بتوانم از آن فیلم‌برداری کنم حتما آن تجربه را با شما عزیزان و مشتاقان تعالی به اشتراک خواهم گذاشت تا شما عزیزان با دیدن این فیلمهای مستند به صورت واقعی با نحوه عملکرد و آثار و منافع  استفاده از فرمول الهی افزایش و توسعه آشنا شوید.

خدا رو شکر که هم اکنون اولین فیلم از سریال تجربه‌های شاکرانه آماده شده و روی سایت در بخش آموزش‌های همگانی به صورت رایگان قابل مشاهده است.

در اولین فیلم از سریال تجربه شاکرانه، در مورد اضافه نمودن یک طبقه چوبی به فضای خالی بالای ماشین لباس‌شویی در اتاق رختشویی برای شما صحبت نموده‌ام. قطعا همه ما در خانه و محل کارمان فضاهای خالی زیادی داریم که چون آنها را به عنوان یک نعمت نمی‌بینیم،  از کنار آنها بی‌تفاوت(کافرانه) عبور می‌کنیم و در نتیجه نمی‌توانیم از منافع استفاده از آنها سود ببریم.

در این فیلم کوتاه شما شاهد استفاده و عملکرد شاکرانه من از فضای خالی بالای ماشین لباس‌شویی خواهید بود. و همانطور که در پایان فیلم مشاهده خواهید نمود این نگاه و عملکرد شاکرانه برای من و خانواده باعث افزایش زیبایی، آسانی، نظم و لذت بیشتر شده است و این دقیقا یعنی بکار انداختن قانون ازدیاد نعمت برای خودمان!

امیدوارم شما عزیزان و مشتاقان رشد و تعالی با دیدن این فیلم و مابقی فیلمهای سریال تجربه‌های شاکرانه، انگیزه و شوق‌تان افزایش یافته و نگرش‌تان چنان تغییر نماید که بتوانید از مفاهیم و نمونه‌های عملی موجود در این فیلم در کنار فیلمهای آموزشی محصول شاکر باشید و ثروتمند شوید برای اهداف و ابعاد مختلف زندگی‌تان به خوبی الگوبرداری نمایید.

قطعا دیدن این فیلمها و نمونه‌های عملی می‌تواند انگیزه، شوق و خلاقیت شما عزیزان را در راستای بکار انداختن قانون ازدیاد نعمت و افزایش ثروت تقویت نماید.

این مطلب شامل یک فیلم آموزشی می‌باشد که برای نمایش آن لازم است که  با حساب کاربریتان وارد سایت بشوید.

جهت  ورود و یا عضویت در سایت روی لینک مقابل کلیک نمایید

مشتاق دریافت نظرات، بازخوردها و  پیشنهادات و مشارکت شما از گشایشها و تاثیرات این فیلم هستیم

۰ ۰ امتیازات
امتیاز مطلب