سلام بر تعالی‌جویان عزیز

برای حرکت در مسیر تعالی ما نیاز به خودشناسی داریم و یکی از روش‌های خوب آن خودارزیابی اصولی و سیستماتیک است.

خودارزیابی ابزار و روشی هست برای خودشناسی سریع و دقیق در یک حرکت ضربتی!

بدون خودشناسی و خودارزیابی ما نمی‌توانیم نسبت به درستی مسیری که می‌رویم و تلاش‌هایی که انجام می‌دهیم اطمینانی داشته باشیم.

سرعت بالا و تلاش زیاد همیشه نشانه موفقیت نیست! چه بسا تلاشی که می‌کنیم و یا سرعت بالایی که داریم در مسیری اشتباه باشد و باعث سقوط و انحراف و پشیمانی ما بشود!

یک تعالی‌جو لازم است در هر سال حداقل یک بار  سرعت زندگیش را کاهش بدهد و فضا و وقتی  را برای تعقل و ارزیابی عملکردش در یک سال گذشته اختصاص دهد.

گاهی یک خودارزیابی درست و به موقع می‌تواند باعث نجات یک فرد از یک واقعه بد و یا یک شکست ترسناک شود. بسیاری از سازمان‌ها و کسب‌وکارهای با عمر طولانی و ماندگار رمز موفقیت‌شان در همین ارزیابی‌های سالیانه و بهبود مستمر است.

در فیلمی که برای شما تهیه کرده‌ایم به اهمیت خودارزیابی پرداخته‌ایم و در آن قصه دو پیامبر الهی که با خودارزیابی از یک شکست و سقوط نجات پیدا کردند را بر اساس آیات کتاب قرآن مبین  برایتان توضیح داده‌ایم.

به همه شما تعالی‌جویان عزیز، چه افرادی که در کارگاه خودارزیابی شرکت نموده‌اید و چه افرادی که شرکت ننموده‌اید توصیه می‌کنیم این فیلم را مشاهده نمایید تا با درک بهتر اهمیت خودارزیابی بتوانید وقت و تمرکز خوبی برای این امر مهم و نجات‌بخش اختصاص دهید.

امیدواریم دیدن این فیلم پیش از سال جدید، باعث پیدایش انگیزه و شوق کافی در شما برای اختصاص وقت و انرژی برای خودارزیابی شود و بتوانید با ارزیابی خودتان در یک سال گذشته، در هدف‌گذاری برای سال جدید بهتر و دقیق‌تر عمل بنمایید.

این مطلب شامل یک فیلم آموزشی می‌باشد که برای نمایش آن لازم است که  با حساب کاربریتان وارد سایت بشوید.

جهت  ورود و یا عضویت در سایت روی لینک مقابل کلیک نمایید

مشتاق نظرات، بازخوردها و  پیشنهادات شما پیرامون این فیلم هستیم

۰ ۰ امتیازات
امتیاز مطلب