سلام بر اعضای سایت مهندسی تحول

خدا رو شکر از امروز شاهد راه‌اندازی بخش جدید، جذاب و پرسودی  در سایت با عنوان « نتایج و دستاوردهای اعضاء کانون و سایت » هستیم. این بخش جدید را ایجاد نموده‌ایم تا در مسیر تحول و تعالی‌مان نتایج،  آثار و دستاوردهای مختلفی را که همراه و همگام با هم بارها تجربه نموده‌ایم در اینجا به صورت فیلم و یا صوت با هم به اشتراک بگذاریم و فضایی باشد برای بایگانی‌نمودن این مشارکت‌های خوب و انگیزاننده!

 

قطعا شکل‌گیری این بخش و دنبال نمودن فیلمها و یا فایل‌های صوتی آن می‌تواند بسیار آموزنده، انگیزه‎بخش و تقویت کننده ایمان و افزایش طلب برای ما در مسیر کسب نتایج و دستاوردهای بیشتر باشد. قطعا گوش نمودن به مشارکتهای اعضای دیگر کانون و یا سایت باعث الگوبرداری و کسب انگیزه برای مابقی شده و می‌تواند ما را در یک فضای پویا و یادگیرنده و رقابتی سالم به پیش ببرد

 

جیم ران از اساتید معروف موفقیت به اهمیت جمع این طور اشاره می‌کند که ما حول و حوش میانگین موفقیت ۵ نفر از  افرادی که بیشتر از مابقی با آنها زندگی می‌کنیم موفق خواهیم شد . پس چه خوب که بتوانیم با دیدن فایلهای مشارکت شما عزیزان انگیزه و شوق و طلبمان برای  موفق‌تر شدن را افزایش بدهیم و از روشها و تکنیک‌های سایر دوستان برای تعالی‌مان الگوبرداری کنیم.

قطعا دیدن این فیلم‌ها می‌تواند باعث تقویت ایمان  و امید ما برای تلاش و موفقیت بیشتر بشود و قدرت آشکارسازی مغز و ذهن ما را برای تجلی رویدادهای مطلوب و تحقق اهدافمان افزایش خواهد داد

خصوصا در شرایطی که اکثر افراد به دنبال اخبار و موضوعات منفی و نشدن‌ها هستند با دیدن این فایلها می‌توانیم امید و باور و انگیزه‌مان را به موفق بودن و تعالی افزایش بدهیم.

مشارکت این هفته از خانم مونا یاوری در زمینه تاثیر تکنیک یادآوری و شکرگزاری نعمت‎ها در دیدن نقاط قوت دیگران و بهبود و توسعه ارتباطات اجتماعی می‌باشد.حتما این فیلم را مشاهده نموده و اجازه بدهید این گونه انگیزه و باورها و افکار شما در مسیر تغییر و تعالی تقویت بشود.

 

مشتاق شنیدن و دیدن مشارکتهای خوب شما عزیزان از دستاوردها و نتایج حضور در کانون و استفاده از محصولات و خدمات مجموعه مهندسی تحول هستیم. این دستاوردهای می‌تواند در مورد هر کدام از محصولات و خدمات و دوره‌های گذشته تا حال کانون باشد. لطفا فیلم‌های خودتان را مطابق اصول درست فیلم‌بردای تهیه نموده و به آدرس ایمیل news@tahavvol.com  و یا از طریق شبکه‎های اجتماعی مستقیما به دست ما برسانید.

 

قطعا همه ما در سرعت و کیفیت رشد و تعالی جمعی‌مان موثر هستیم و انتشار فیلم دستاوردها و نتایج حضورمان در کانون و استفاده از خدمات و محصولات آن یکی از بهترین روشهای اثرگذاری برای توسعه ارزشمندی‌ها و تحقق رسالت جمعی‌مان می‌باشد.

مشتاق مشارکت‌ها، بازخوردها و پیشنهادات شما پیرامون این بخش جدید و فیلم خانم یاوری هستیم. در ضمن این بخش برای همه اعضای سایت و تمامی بازدید‌کننده‌ها باز و قابل مشاهده می‌باشد.

۱ ۱ امتیاز دادن
امتیاز مطلب