سلام و درود بر تعالی‌جویان عزیز

همانطور که در جریان هستید، خدا رو شکر به تازگی  بخش جدید، جذاب و پرسودی در سایت با عنوان « نتایج و دستاوردهای اعضاء کانون و سایت » ایجاد نموده‌ایم. این بخش جدید را ایجاد نموده‌ایم تا در مسیر تحول و تعالی‌مان نتایج، آثار و دستاوردهای مختلفی را که همراه و همگام با هم بارها تجربه نموده‌ایم در اینجا به صورت فیلم و یا صوت با هم به اشتراک بگذاریم و فضایی باشد برای مستندسازی این مشارکت‌های خوب و انگیزاننده!

 

قطعا مشاهده این فیلم‌ها و یا گوش نمودن به فایل‌های صوتی آن می‌تواند بسیار آموزنده، انگیزه‎بخش و تقویت کننده ایمان و افزایش طلب برای ما در مسیر کسب نتایج و دستاوردهای بیشتر باشد. و البته گوش نمودن به مشارکتهای سایر اعضاء  باعث الگوبرداری و کسب انگیزه برای مابقی شده و می‌تواند ما را در یک فضای پویا و یادگیرنده  به پیش ببرد

 

مطمئن باشید دیدن این فیلم‌ها می‌تواند باعث تقویت ایمان و انگیزه در شما برای تلاش و موفقیت بیشتر شده  و قدرت آشکارسازی مغز و ذهن شما را برای کسب موفقیت و دستاوردهای بیشتر   افزایش بدهد.

 

مشارکت این هفته از خانم سودابه آتشی در مورد نتایج ایشان از استفاده از  خدمات مشاوره‎ای کانون می‌باشد. خدا رو شکرگزاریم که ایشان توانسته‌اند با راهنمایی‌ها و آموزش‌های ارائه شده  بر ترس‌هایشان در زمینه کسب و کار   غلبه نموده و نتایج خیلی خوبی کسب بنمایند. حتما این فیلم را مشاهده نموده و اجازه بدهید  انگیزه، باورها و افکار شما در مسیر تغییر و تعالی تقویت بشود.

 

مشتاق شنیدن و دیدن مشارکت‌های خوب شما عزیزان از دستاوردها و نتایج حضور در کانون و استفاده از محصولات و خدمات مجموعه مهندسی تحول هستیم. این دستاوردهای می‌تواند در مورد هر کدام از محصولات و خدمات و دوره‌های گذشته تا حال کانون باشد. لطفا فیلم‌های خودتان را مطابق اصول درست فیلم‌بردای تهیه نموده و به آدرس ایمیل news@tahavvol.com  و یا از طریق شبکه‎های اجتماعی مستقیما به دست ما برسانید.

 

قطعا همه ما در سرعت و کیفیت رشد و تعالی جمعی‌مان موثر هستیم و انتشار فیلم دستاوردها و نتایج استفاده ما از دوره‌ها و خدمات و محصولات مجموعه مهندسی تحول،   یکی از بهترین روشهای اثرگذاری برای توسعه ارزشمندی‌ها و تحقق رسالت جمعی‌مان می‌باشد.

 

 

مشتاق مشارکت‌ها، بازخوردها و پیشنهادات شما پیرامون فیلم فوق هستیم.

در ضمن این بخش برای همه اعضای سایت و تمامی بازدید‌کننده‌ها  قابل مشاهده می‌باشد.

۰ ۰ امتیازات
امتیاز مطلب