بسم الله الرحمن الرحیم
موقعیت:صفحه اصلی>مطالب گوناگون>اخبار مثبت>با تکنولوژی‌های جدید هماهنگ شو تا زمانت را مدیریت کنی

با تکنولوژی‌های جدید هماهنگ شو تا زمانت را مدیریت کنی ۴.۹۳/۵ (۱۴)

1398-08-19T19:17:26+03:30 29 آبان1396|اخبار مثبت|۱۴ نظر

از زاویه‌ی «علم مدیریت زمان» امور روزانه‌ی هرشخص به چهار دسته تقسیم می‌شود:
۱- امور مهم – ضروری: فعالیت‌هایی که در صورت انجام نشدن، پیامدهای بدی به همراه خواهند داشت و توجه به موقع به آن‌ها اهمیت بالایی دارد
۲- امور مهم – غیرضروری: فعالیت‌هایی که اهمیت بالایی دارند ولی برای انجام دادن‌شان محدودیت زمانی نداریم.
۳- کارهای غیر مهم – ضروری: فعالیت‌هایی که اهمیت بالایی ندارند، ولی همیشه اتفاق می‌افتند و باید بتوان آن‌ها را به درستی مدیریت نمود، در غیر این صورت می‌توانند به عاملی برای اتلاف زمان تبدیل شوند.
۴- امور غیر مهم – غیر ضروری: فعالیت‌هایی که بیهوده‌اند و می‌توان برای مدیریت بهترِ زمان آن‌ها را به راحتی حذف نمود، بدون آنکه اختلالی در زندگی ایجاد نمایند.

 

برخی از این فعالیت‌ها نیاز به حضور مستقیم و تلاش فردیِ ما دارند، اما بعضی دیگر را با برون‌سپاری و استفاده از نیروهای خدماتی می‌توان سریع‌تر و آسان‌تر به هدف رساند.
در این خبر ۴ مورد از خدمات آسان کننده را به شما معرفی می‌کنم. خدماتی که تا امروز چندین بار از آن‌ها استفاده کردم و در اکثر موارد، خدا را شکر رضایت بالایی داشتم.

خدماتی که به شستن و اتو شدن لباس‌هایمان کمک می‌کنند، به راحتی بسته لوازمی را می‌توان با آن‌ها ارسال نمود یا نان تازه دریافت کرد و یا به راحتی سفارش غذا داد.

 

نرم‌افزار پاکلین(خشکشویی آنلاین با سرویس دریافت و تحویل رایگان)

تقریبا همه ما برای داشتن لباس‌های تمیز و اتو شده از خدمات خشک‌شویی‌های مختلف در سطح شهر استفاده کرده‌ایم و شاید به علت مشغولیت‌های روزمره زندگی، امکان اختصاص زمان برای تحویل و دریافت لباس به خشک‌شویی را نداشته باشیم.

شما به راحتی می‌توانید با ثبت زمان و آدرس خود در نرم‌افزار پاکلین، روند سفارش را تکمیل نمایید. در زمان مقرر پرسنل پاکلین لباس‌های شما را رایگان دریافت می‌کنند با کیفیت خوب، می‌شویند و اتو می‌کنند و مطابق زمان تعیین شده رایگان تحویلتان می‌دهند.

نرم‌افزار خشک شویی آنلاین پاکلین

شما به راحتی می‌توانید نرم‌افزار پاکلین را از کافه بازار یا با مراجعه به سایت پاکلین، متناسب سیستم عاملی که دارید، رویِ گوشیِ موبایلتان نصب کنید. جالب است بدانید بعد از نصب این اپلیکیشن ۵ هزار تومان از طرف پاکلین هدیه دریافت می‌کنید. همچنین می‌توانید بعد از نصب نرم‌افزار و وارد کردن کُد معرف(Hy@8nnSvZ)، اعتبار رایگان خود را به ۱۰ هزار تومان ارتقاء دهید.

یکی از حُسن‌های استفاده از نرم‌افزار پاکلین این است که انجام کار، مرحله به مرحله به شما اطلاع‌رسانی شده و در انتها در مورد کیفیت کار، قیمت، زمان دریافت و تحویل و … از شما نظرسنجی می‌شود.

 

نرم‌افزار الوپیک(درخواست آنلاین پیک‌موتوری و وانت‌بار)

الوپیک یکی از بسترهای خوب برای ارسال بسته‌های درون‌شهری‌ست. با توجه به نیاز مصرف کنندگان و همچنین شرایط حمل و نقل درون شهری تهران، در هر زمان و هر مکان شما می‌توانید به سادگی درخواست الوپیک نمائید، سفیران الوپیک در هر ساعتی از شبانه‌روز بسته‌های شما را جا‌به‌جا می‌نمایند

با کمک نرم‌افزار الوپیک شما می‌توانید مسیر مرسوله‌تان از مبداء تا مقصد رویِ نقشه دنبال نمایید.

نرم افزار سفارش آنلاین پیک و وانت بار

شما به راحتی می‌توانید نرم‌افزار الوپیک را از کافه بازار یا با مراجعه به سایت الوپیک، متناسب سیستم عاملی که دارید، رویِ گوشیِ موبایلتان نصب کنید و بعد از نصب این اپلیکیشن ۵ هزار تومان از طرف الوپیک هدیه دریافت کنید.

امکان دریافت پیک موتوری، وانت‌بار، تاکسی موتوری در هر ساعت از شبانه‌روز، قیمت مناسب، سیستم ارزشیابی و نظرسنجی، امکان پرداخت اینترنتی و حتی انتخاب چند مسیر برای ارسال از مزایایِ خوبِ الوپیک است.

 

نرم‌افزار بقچه(سفار آنلاین نان)

نان در وعده‌‌های غذایی ما ایرانیان به خصوص در صبحانه نقش هائز اهمیتی دارد. زمان‌هایی که نان تازه در منزل یا محل کار داشته باشیم، میل و اشتیاق ما به خوردن مواد غذایی دیگر هم بیشتر می‌شود.

اما چه بسا کارهایِ مهم‌تر و مشغولیت‌هایی که داریم، باعث می‌شود که نتوانیم برای خرید به موقع نان تازه زمان مناسبی اختصاص دهیم. نرم‌افزار بقچه این امکان را کاربران می‌دهد تا بعد از سفارش نان بتوانید، آن را تازه و داغ در محلِ مورد نظر تحویل بگیرید.

بقچه نرم‌افزار سفارش آنلاین نان

سرعت و کیفیت خدمات خوب، بسته‌بندی مخصوص و بهداشتی، محافظ کیفیت نان تا ۴ساعت، قابل فریز شدن، بازیافت پذیر و دوستدار طبیعت از ویژگی‌های بسته‌بندی نان‌هایی است که از بقچه تحویل می‌گیرید.
از طریق اپلیکیشن بقچه می‌توانید به صورت روزانه و در زمان مورد نیاز و یا به صورت برنامه‌ی هفتگی یا ماهیانه به صورت اتوماتیک، نان سفارش دهید.

شما به راحتی می‌توانید نرم‌افزار بقچه را از کافه بازار یا با مراجعه به سایت بقچه، متناسب سیستم عاملی که دارید، رویِ گوشیِ موبایلتان نصب کنید. در حال حاضر برخی مناطق تهران تحت پوشش این خدمات خوب هستند و این امکان برای سطح وسیع‌تری از تهران در حال گسترش است.

 

نرم‌افزار اسنپ‌فود(سفارش آنلاین غذا، شیرینی و میان‌وعده)

اسنپ‌فود نرم‌افزاری است که امکانِ شناخت و سفارش غذا به صورت آنلاین را در اختیار شما قرار می‌دهد. در هر محله‌ای از تهران یا برخی از شهرستان‌ها که باشید، می‌توانید با ورود به نرم‌افزار اسنپ‌فود، رستوران‌های نزدیک خودتان را بشناسید، نظر کاربران در مورد آن رستوران را بخوانید، تصویر غذایی که می‌خواهید سفارش بدهید را ببینید و بعد غذایتان را ثبت سفارش کنید.

تنوع انتخاب خوب، تخفیف‌های روزانه و مناسبتی، ارسال سریع و نظرسنجی بعد از سفارش از مزایایِ خوبِ اسنپ‌فود است.

اسنپ فود نرم‌افزار سفارش آنلاین غذا

اسنپ فود را می‌توانید از طریق کافه‌بازار و یا با مراجعه به سایت اسنپ‌فود متناسب با سیستم عامل موبایلتان نصب و استفاده نمایید.

جالب است بدانید برخی از شیرینی‌فروشی‌های معتبر، کافه‌نان‌ها و کافی‌شاپ‌ها هم به لیست اسنپ‌فود اضافه شده‌اند و کاربران می‌توانند سفارش شیرینی، نان، صبحانه، سالاد و میان‌وعده‌شان را از طریق این اپلیکیشن ثبت و دریافت نمایند.

 

از شما بازدید کنندگان سایت مهندسی تحول، دعوت می‌کنم تا از این نرم‌افزارها که خدمات خوب و آسان کننده ارائه می‌کنند، استفاده نمایید و به کمک آن‌ها در زمان و انرژی و بعضاً در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی گنید.

 

در خبرهای بعدی به معرفی دو امکان خوب و جدید برای تهیه‌ی بلیط اماکن دیدنی و سینماها و همچنین معرفی چند نرم‌افزار پرداخت آنلاین خواهیم پرداخت.

خوشحال می‌شویم امتیازتان راجع به مطلب یا محصول فوق را اعلام نمایید

۱ ۲ ۳ ۴ ۵

۱۴ نظر تا الان برای این مطلب درج شده است

فرم درج نظر

 1. علی مجیدی 21 آذر 1396 در 6:17 ب.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1651 نظر
  علی مجیدی

  موضوع نظر : نظر عمومی

  سلام
  ممنون خانوم افشاری برای مطاب ارزشمند ومفیدی که از شما خوندم

  پاسخ به نظر بالا
 2. خاطره سادات علیشاهی 16 آذر 1396 در 5:34 ب.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1575 نظر
  خاطره سادات علیشاهی

  موضوع نظر :

  سلام
  ممنونم خانوم افشاری
  خیلی خبر جالبی بود و متشکرم که شما پیشرو هستید و مشوق اطرافیانتون برای استفاده بهتر از تکنولوژی
  درود بر شما

  پاسخ به نظر بالا
 3. معصومه آوریده 11 آذر 1396 در 1:31 ب.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1743 نظر
  معصومه آوریده

  موضوع نظر : نظر عمومی

  سلام
  خیلی جلب بود. مخصوصاً نرم افزار بقچه

  پاسخ به نظر بالا
 4. ناهید خدایاری 8 آذر 1396 در 11:32 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 612 نظر
  ناهید خدایاری

  موضوع نظر :

  سلام خانم افشاری عزیز. از خبرهای خوب و معرفی خوبیها، تشکر و قدردانی میکنم. از مدیریت محترم سایت نیز متشکرم برای قرار دادن این بخش خوب و کاربردی در سایت. امیدوارم برکات زندگی تان افزون تر گردد و در پناه خدای مهربان همیشه سلامت و شاداب باشید.

  پاسخ به نظر بالا
 5. فرشاد دوانی 6 آذر 1396 در 11:04 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1925 نظر
  فرشاد دوانی
  هومن سادات کیائیمهرنوش بیوک افشاری
  موضوع نظر :

  سلام

  سرکار خانم افشاری خیلی متشکرم از این اخبار عالی و امکانات خیلی خوبی که معرفی کردید. قبل تر به لطف شما و دیگر دوستان یا تبلیغات از این امکان های خوب استفاده کردم و خیلی برام لذت بخش هستند. خدا رو شکر که به راحتی میشه لباس ها رو بدون دغدغه شستشو کرد، راحت بسته پستی را انتقال داد، به سادگی نان تهیه نمود و یا غذای مورد نظر در وعده های غذایی رو میل کنیم.

  شکر از این امکان های لذت بخش که زندگی رو برامون ساده تر نمودند. انگاری که هر چیزی از منبع تا به دست ما میخواهد برسه ، کانالی روان براش تعبیه شده تا این خدمات رو راحت دریافت کنیم. شکر برای این رفاهی که در کشورمون در اختیار داریمش و استارت آپ های مختلفی دیدیم و یا در حال توسعه و شکل گیری هستند.

  ممنونم از معرفی ارزشمندی که داشته و دارید . این ویژگی شما نسبت به معرفی امکان های خوب رو سپاسگزارم و متشکرم از این فضای ارزشمند که میتونیم توش علاوه بر آموزش ، شکر گزاری ، یاد آوری های موثر و … ، نرم افزار و اپلیکیشن های مختلف برای راحتی زندگی رو هم شناخت بدست بیاریم.

  هومن سادات کیائیمهرنوش بیوک افشاری
  پاسخ به نظر بالا
  • مهرنوش بیوک افشاری 7 آذر 1396 در 11:16 ق.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 1340 نظر
   مهرنوش بیوک افشاری

   سلام آقای دوانی. خیلی ممنونم از حُسن نظرتون، ان‌شاالله به لطف خدایِ مهربون و تلاش برنامه‌نویسان و مسئولین این خدمات عالی توسعه پیدا کنه و بتونیم استفاده کننده و معرفی کننده باشیم

 6. 3 آذر 1396 در 1:09 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 39 نظر
  مهرنوش بیوک افشاری
  موضوع نظر : نظر عمومی

  سلام خانم افشاری عزیز، خبر خوب خبر خوب: مهرنوش جان بازهم برایمان اخبار خوب می آورد. خداروشکر که مجموعه ی ما خانم افشاری دارد و مثل همیشه با خبرهای خوبش راحتی و شادی را به ارمغان می آورد. بسیار عالی که با نگاه مسوولانه در اشاعه ی چیزهای خوب، به اطراف مینگرید. امیدوارم هرباری که ازین اپلیکیشنها استفاده میکنم خداوند خیر و برکت و شادی را به زندگی شما بیشتر و بیشتر هدیه کند.

  مهرنوش بیوک افشاری
  پاسخ به نظر بالا
  • مهرنوش بیوک افشاری 7 آذر 1396 در 11:15 ق.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 1340 نظر
   مهرنوش بیوک افشاری

   سلام خانم دادار عزیز. ممنونم از بازخورد خوبتون. امیدوارم بتونم همیشه در این راستا قوی عمل کنم

 7. هدیه سادات کیائی 29 آبان 1396 در 11:47 ب.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1498 نظر
  هدیه سادات کیائی
  مهرنوش بیوک افشاری
  موضوع نظر : نظر عمومی

  سلام مهرنوش جان ممنونم از نرم افزارهای خوبی که معرفی کرده اید . خدا را شکر که با پیشرفت تکنولوژی امکان زندگی راحت تر و بهتری برایمان فراهم شده است .موفق و پیروز باشید.

  مهرنوش بیوک افشاری
  پاسخ به نظر بالا
  • مهرنوش بیوک افشاری 30 آبان 1396 در 8:23 ق.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 1340 نظر
   مهرنوش بیوک افشاری

   سلام هدیه خانم. ممنونم از بازخوردتون. امیدوارم استفاده از این تکنولوژی‌های خوب و ساده کننده براتون موثر باشه

 8. نیکدخت شریف‌فر 29 آبان 1396 در 11:38 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1507 نظر
  نیکدخت شریف‌فر
  مهرنوش بیوک افشاری
  موضوع نظر : نظر عمومی

  سلام خانم افشاری عزیز،‌ خیلی متشکرم که این نرم‌افزارهای خوب را معرفی کردید که به لطف خدا تابحال از برخی از اونها استفاده کرده ام .
  خیلی خوشحالم که این امکانها برامون فراهم شده و نعمتها رو به گسترش بیشتر هستند و وادی جدید مشاغل اینچنینی شکل گرفته.
  خداروشکر که هم برای ما و هم برای تولید کنندگان این نرم افزارها و هم برای این مراکز خدمات‌رسانی ، همه جانبه سود بدنبال دارد .

  مهرنوش بیوک افشاری
  پاسخ به نظر بالا
  • مهرنوش بیوک افشاری 29 آبان 1396 در 2:22 ب.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 1340 نظر
   مهرنوش بیوک افشاری

   سلام خانم شریف‌فر عزیز. بلکه واقعاً خدا رو شکر که شکل‌گیری این مشاغل سبب توسعه‌ی امکانِ کسب روزی برای برخی از افراد شده و هم سودِ زمانی، مالی و انرژی به کاربران می‌رسونه

 9. لیلی معارفی 29 آبان 1396 در 8:20 ق.ظ
  تعداد نظرات کاربر : 1442 نظر
  لیلی معارفی
  مهرنوش بیوک افشاری
  موضوع نظر : نظر عمومی

  سلام و درود مهرنوش جان
  صدای قشنگت از توی نوشته ها میومد و سراسر مدت زمانی که به خواندن گذشت شعور روشنت آشکار بود.
  مرسی از اینکه ما رو هم در راحتی و آسایشی که خودت تجربه کردی سهیم کردی؛ و ما از این دست لطف ها از شما فراوان دیده ایم.

  مهرنوش بیوک افشاری
  پاسخ به نظر بالا
  • مهرنوش بیوک افشاری 29 آبان 1396 در 2:23 ب.ظ
   تعداد نظرات کاربر : 1340 نظر
   مهرنوش بیوک افشاری

   ممنونم از بازخورد خوبتون. ان‌شا الله از این امکانات استفاده کنید و از تجربیاتتون برایِ دوستان مشارکت نمایید