از زاویه‌ی «علم مدیریت زمان» امور روزانه‌ی هرشخص به چهار دسته تقسیم می‌شود:
۱- امور مهم – ضروری: فعالیت‌هایی که در صورت انجام نشدن، پیامدهای بدی به همراه خواهند داشت و توجه به موقع به آن‌ها اهمیت بالایی دارد
۲- امور مهم – غیرضروری: فعالیت‌هایی که اهمیت بالایی دارند ولی برای انجام دادن‌شان محدودیت زمانی نداریم.
۳- کارهای غیر مهم – ضروری: فعالیت‌هایی که اهمیت بالایی ندارند، ولی همیشه اتفاق می‌افتند و باید بتوان آن‌ها را به درستی مدیریت نمود، در غیر این صورت می‌توانند به عاملی برای اتلاف زمان تبدیل شوند.
۴- امور غیر مهم – غیر ضروری: فعالیت‌هایی که بیهوده‌اند و می‌توان برای مدیریت بهترِ زمان آن‌ها را به راحتی حذف نمود، بدون آنکه اختلالی در زندگی ایجاد نمایند.

 

برخی از این فعالیت‌ها نیاز به حضور مستقیم و تلاش فردیِ ما دارند، اما بعضی دیگر را با برون‌سپاری و استفاده از نیروهای خدماتی می‌توان سریع‌تر و آسان‌تر به هدف رساند.
در این خبر ۴ مورد از خدمات آسان کننده را به شما معرفی می‌کنم. خدماتی که تا امروز چندین بار از آن‌ها استفاده کردم و در اکثر موارد، خدا را شکر رضایت بالایی داشتم.

خدماتی که به شستن و اتو شدن لباس‌هایمان کمک می‌کنند، به راحتی بسته لوازمی را می‌توان با آن‌ها ارسال نمود یا نان تازه دریافت کرد و یا به راحتی سفارش غذا داد.

 

نرم‌افزار پاکلین(خشکشویی آنلاین با سرویس دریافت و تحویل رایگان)

تقریبا همه ما برای داشتن لباس‌های تمیز و اتو شده از خدمات خشک‌شویی‌های مختلف در سطح شهر استفاده کرده‌ایم و شاید به علت مشغولیت‌های روزمره زندگی، امکان اختصاص زمان برای تحویل و دریافت لباس به خشک‌شویی را نداشته باشیم.

شما به راحتی می‌توانید با ثبت زمان و آدرس خود در نرم‌افزار پاکلین، روند سفارش را تکمیل نمایید. در زمان مقرر پرسنل پاکلین لباس‌های شما را رایگان دریافت می‌کنند با کیفیت خوب، می‌شویند و اتو می‌کنند و مطابق زمان تعیین شده رایگان تحویلتان می‌دهند.

نرم‌افزار خشک شویی آنلاین پاکلین

شما به راحتی می‌توانید نرم‌افزار پاکلین را از کافه بازار یا با مراجعه به سایت پاکلین، متناسب سیستم عاملی که دارید، رویِ گوشیِ موبایلتان نصب کنید. جالب است بدانید بعد از نصب این اپلیکیشن ۵ هزار تومان از طرف پاکلین هدیه دریافت می‌کنید. همچنین می‌توانید بعد از نصب نرم‌افزار و وارد کردن کُد معرف(Hy@8nnSvZ)، اعتبار رایگان خود را به ۱۰ هزار تومان ارتقاء دهید.

یکی از حُسن‌های استفاده از نرم‌افزار پاکلین این است که انجام کار، مرحله به مرحله به شما اطلاع‌رسانی شده و در انتها در مورد کیفیت کار، قیمت، زمان دریافت و تحویل و … از شما نظرسنجی می‌شود.

 

نرم‌افزار الوپیک(درخواست آنلاین پیک‌موتوری و وانت‌بار)

الوپیک یکی از بسترهای خوب برای ارسال بسته‌های درون‌شهری‌ست. با توجه به نیاز مصرف کنندگان و همچنین شرایط حمل و نقل درون شهری تهران، در هر زمان و هر مکان شما می‌توانید به سادگی درخواست الوپیک نمائید، سفیران الوپیک در هر ساعتی از شبانه‌روز بسته‌های شما را جا‌به‌جا می‌نمایند

با کمک نرم‌افزار الوپیک شما می‌توانید مسیر مرسوله‌تان از مبداء تا مقصد رویِ نقشه دنبال نمایید.

نرم افزار سفارش آنلاین پیک و وانت بار

شما به راحتی می‌توانید نرم‌افزار الوپیک را از کافه بازار یا با مراجعه به سایت الوپیک، متناسب سیستم عاملی که دارید، رویِ گوشیِ موبایلتان نصب کنید و بعد از نصب این اپلیکیشن ۵ هزار تومان از طرف الوپیک هدیه دریافت کنید.

امکان دریافت پیک موتوری، وانت‌بار، تاکسی موتوری در هر ساعت از شبانه‌روز، قیمت مناسب، سیستم ارزشیابی و نظرسنجی، امکان پرداخت اینترنتی و حتی انتخاب چند مسیر برای ارسال از مزایایِ خوبِ الوپیک است.

 

نرم‌افزار بقچه(سفار آنلاین نان)

نان در وعده‌‌های غذایی ما ایرانیان به خصوص در صبحانه نقش هائز اهمیتی دارد. زمان‌هایی که نان تازه در منزل یا محل کار داشته باشیم، میل و اشتیاق ما به خوردن مواد غذایی دیگر هم بیشتر می‌شود.

اما چه بسا کارهایِ مهم‌تر و مشغولیت‌هایی که داریم، باعث می‌شود که نتوانیم برای خرید به موقع نان تازه زمان مناسبی اختصاص دهیم. نرم‌افزار بقچه این امکان را کاربران می‌دهد تا بعد از سفارش نان بتوانید، آن را تازه و داغ در محلِ مورد نظر تحویل بگیرید.

بقچه نرم‌افزار سفارش آنلاین نان

سرعت و کیفیت خدمات خوب، بسته‌بندی مخصوص و بهداشتی، محافظ کیفیت نان تا ۴ساعت، قابل فریز شدن، بازیافت پذیر و دوستدار طبیعت از ویژگی‌های بسته‌بندی نان‌هایی است که از بقچه تحویل می‌گیرید.
از طریق اپلیکیشن بقچه می‌توانید به صورت روزانه و در زمان مورد نیاز و یا به صورت برنامه‌ی هفتگی یا ماهیانه به صورت اتوماتیک، نان سفارش دهید.

شما به راحتی می‌توانید نرم‌افزار بقچه را از کافه بازار یا با مراجعه به سایت بقچه، متناسب سیستم عاملی که دارید، رویِ گوشیِ موبایلتان نصب کنید. در حال حاضر برخی مناطق تهران تحت پوشش این خدمات خوب هستند و این امکان برای سطح وسیع‌تری از تهران در حال گسترش است.

 

نرم‌افزار اسنپ‌فود(سفارش آنلاین غذا، شیرینی و میان‌وعده)

اسنپ‌فود نرم‌افزاری است که امکانِ شناخت و سفارش غذا به صورت آنلاین را در اختیار شما قرار می‌دهد. در هر محله‌ای از تهران یا برخی از شهرستان‌ها که باشید، می‌توانید با ورود به نرم‌افزار اسنپ‌فود، رستوران‌های نزدیک خودتان را بشناسید، نظر کاربران در مورد آن رستوران را بخوانید، تصویر غذایی که می‌خواهید سفارش بدهید را ببینید و بعد غذایتان را ثبت سفارش کنید.

تنوع انتخاب خوب، تخفیف‌های روزانه و مناسبتی، ارسال سریع و نظرسنجی بعد از سفارش از مزایایِ خوبِ اسنپ‌فود است.

اسنپ فود نرم‌افزار سفارش آنلاین غذا

اسنپ فود را می‌توانید از طریق کافه‌بازار و یا با مراجعه به سایت اسنپ‌فود متناسب با سیستم عامل موبایلتان نصب و استفاده نمایید.

جالب است بدانید برخی از شیرینی‌فروشی‌های معتبر، کافه‌نان‌ها و کافی‌شاپ‌ها هم به لیست اسنپ‌فود اضافه شده‌اند و کاربران می‌توانند سفارش شیرینی، نان، صبحانه، سالاد و میان‌وعده‌شان را از طریق این اپلیکیشن ثبت و دریافت نمایند.

 

از شما بازدید کنندگان سایت مهندسی تحول، دعوت می‌کنم تا از این نرم‌افزارها که خدمات خوب و آسان کننده ارائه می‌کنند، استفاده نمایید و به کمک آن‌ها در زمان و انرژی و بعضاً در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی گنید.

 

در خبرهای بعدی به معرفی دو امکان خوب و جدید برای تهیه‌ی بلیط اماکن دیدنی و سینماها و همچنین معرفی چند نرم‌افزار پرداخت آنلاین خواهیم پرداخت.

۰ ۰ امتیازات
امتیاز مطلب