سلام بر خریداران ارزشمند محصولات مجموعه آکادمی تحول

از همه شما عزیزان که محصول جدیدمان یعنی «شاکر باشید و ثروتمند شوید» را تهیه نمودید، بسیار متشکریم. از اینکه به ما  و آموزشها و محصولات‌مان اعتماد دارید و با خرید آنها هم خودتان را از آثار و نتایج این آموزشها بهره‌مند می‌نمایید و هم باعث تداوم فعالیت‌های مجموعه ما می‌شوید بسیار قدردان شما هستیم.

همراهی شما عزیزان و رضایت شما برای ما بسیار مهم و ارزشمند است!

حال که هر شش فیلم این محصول عالی و ارزشمند تهیه شده و روی سایت قرار داده شده است، لطفا هر زمانی که هر شش فیلم را کامل مشاهده نمودید، بیایید و در این مطلب، نظر و پیشنهادات‌تان را در مورد کیفیت فیلم‌ها بیان بنمایید.

قطعا همانطور که در فیلم شماره پنجم برای شما مثال زدیم یکی از نعمتهای ارزشمندی که می‌تواند باعث رشد و توسعه برای شما و ما بشود همین بازخوردها و نظرات و پیشنهادات شما عزیزان می‌باشد.

۱-گام اول:  لطفا از طریق فرم نظرسنجی زیر مشخص کنید که از بین قیلم ۱ تا ۶  کدام رنگ زمینه را برای این فیلم‌ها بیشتر از مابقی دوست داشتید؟ دقت بفرمایید که می‌توانید تا ۳ گزینه را انتخاب کنید. فقط گزینه‌هایی را انتخاب کنید که بیشتر از مابقی رنگها، آنها را دوست داشتید. بعد از انتخاب نمودن گزینه‎های دلخواه، دکمه ارسال نظر را کلیک بنمایید. بعد از ارسال نظرات خودتان می‌توانید آمار و نتایج رای سایر مشارکت کنندگان را هم مشاهده بنمایید.

توجه: برای  شرکت در این نظرسنجی حتما باید در سایت لاگین بنمایید و هر کاربر عضو سایت، فقط یک بار می‎تواند در نظرسنجی شرکت بنماید

 

[totalpoll id=”21210″]

 

۲-گام دوم : اگر پیشنهاد، نظر و بازخورد دیگری در مورد کیفیت و ظاهر فیلم‎های این محصول ارزشمند دارید، لطفا از طریق فرم درج نظر در پایین این صفحه آنرا صادقانه و شفاف با ما مطرح بنمایید تا بتوانیم با بررسی و جمع‌بندی آنها در محصولات آموزشی بعدی کیفیت بهتری را به شما عزیزان ارائه بنماییم.

در ضمن می‌توانید دلیل انتخاب‎ رنگ زمینه‌ها در نظرسنجی بالا را در کامنتی که در پایین صفحه قرار می‌دهید درج بنمایید و بگویید که چرا اون سه رنگ خاص را انتخاب نمودید و همچنین خوشحال می‌شویم که بگویید کدام رنگ را به چه دلیلی دوست نداشتید؟

از اینکه برای بهتر شدن کیفیت آموزشها و محصولات وقت اختصاص دادید بسیار قدردان و سپاسگزار همکاری خوب شما هستیم.

۰ ۰ امتیازات
امتیاز مطلب