سلام و درود بر تعالی‌جویان و اعضای مشتاق سایت

یکی از برنامه‌های آموزشی و پرورشی مجموعه آکادمی تحول، باشگاه تعالی می‌باشد. در این باشگاه که هدف آن تقویت تعالی‌جویان از راه عمل نمودن به تکنیک‌هاست، در کنار تکنیک‌های عملی بسیار متنوعی که هر هفته تعالی‌جویان عزیز در خود باشگاه و در طول هفته برای خودسازی‌شان انجام می‌دهند، هر دو هفته یک بار بخش‌هایی از کتاب معرفی شده توسط مربی باشگاه را نیز مطالعه نموده و در جلسات باشگاه در مورد نکات مهم آن کتاب مشارکت می‌نمایند.

بعد از مشارکت‌های اعضای باشگاه، مهندس سادات کیائی توضیحات تکمیلی خودشان را در قالب تحلیل نکات نویسنده بیان می‌نمایند. یکی از بخش‌های جذاب، آموزنده و انگیزه‌بخش جلسات باشگاه تعالی همین بخش تحلیل‌های مربی باشگاه می‌باشد که در اکثر اوقات با بازخوردها، تشویق‌ها و قدردانی‌های خوب دوستان مواجه می‌شود.

با توجه به اهمیت توضیحات و تحلیل‌های مربی باشگاه، تصمیم گرفتیم از این پس فیلم برخی از جلسات تحلیل کتاب را ضبط نموده و به صورت فایل آموزشی رایگان در بخش آموزش‌های همگانی در اختیار اعضای سایت قرار بدهیم، تا هم اعضای باشگاه تعالی بتوانند این تکات مهم را چند بار مشاهده کنند و هم در فلش درس نویسی‌هایشان از این فیلم‌ها استفاده بنمایند و هم اینکه امکانی فراهم بشود تا اعضای مشتاق سایت  نیز ار این نکات آموزشی و انگیزشی بهره‌مند بشوند.

امیدواریم از این انتخاب و خدمت جدید سایت آکادمی تحول خوشحال شده باشبد و بتوانید از این فیلم‌ها در مسیر رشد فردی و تعالی خودتان استفاده موثری بنمایید

فیلم اول در مورد تدریجی بودن فرآیند موفقیت و اهمیت  یادگیری و مهارت آموزی می‌باشد. یکی از دلایل اینکه بسیاری از افراد به خواسته‌ها و اهداف‌شان نمی‌رسند این است که مهارت‌ها و دانش کافی برای رسیدن به اهداف و خواسته‌هایشان را ندارند و به همین دلیل تحقق اهداف‌شان را نشدنی و غیرممکن می‌دانند. شما در این فیلم متوجه اهمیت یادگیری و مهارت‌آموزی در رشد فردی و موفقیت در زندگی خواهید شد

این مطلب شامل یک فیلم آموزشی می‌باشد که برای نمایش آن لازم است که  با حساب کاربریتان وارد سایت بشوید.

جهت  ورود و یا عضویت در سایت روی لینک مقابل کلیک نمایید

مشتاق نظرات، بازخوردها و  پیشنهادات شما پیرامون این فیلم هستیم.

۰ ۰ امتیازات
امتیاز مطلب