سلام بر تعالی جویان عزیز

یکی از خدمات و فعالیت‌های مهم مجموعه آکادمی تحول در چند سال اخیر تمرکز روی تقویت تعالی دانش آموختگان قدیمی مجموعه در فضایی به نام باشگاه تعالی(کوچینگ فردی) می‌باشد.

خدا رو شکر که ظرف چند سال گذشته تا الان، نتایج بسیار خوبی از برگزاری باشگاه تعالی در ابعاد مختلف زندگی اعضا کسب نموده‌ایم و باشگاه تعالی به یکی از بهترین فعالیت‌های اثرگذار و کاربردی مجموعه ما در سال‌های گذشته تبدیل شده است. رضایت دانشجویان عزیز و حضور و تداوم ایشان در این فضا، گواه همین ادعا می‌باشد

در انتهای سال ۹۷ اعضای سانس اول باشگاه تعالی، بر اساس برنامه‌ریزی و با توافق مربی باشگاه(مهندس سید هومن سادات کیائی)، هر کدام یک مهارت را انتخاب نمودند و در طی حدود ۲ الی ۳ ماه تلاش کردند تا در آن زمینه دانش کسب نموده و دانش‌شان را به مهارت کاربردی تبدیل بنمایند.

برخی از این عزیزان در مهارتی قدم گذاشتند که هیچ تجربه‌ای از قبل در آن نداشتند. برخی با مقاومت‌های زیادی مهارتشان را انتخاب و شروع نمودند. برخی از ایشان توانستند با استفاده از تکنیک‌های مدیریت بر خویشتن و تمرین‌های خوب و موثر باشگاه تعالی بر مقاومت‌ها، ترس‌ها، سستی‌ها و تنبلی‌ها غلبه نموده و جلسات آموزشی و تمرینات را به خوبی برگزار نموده و به اتمام برسانند و به نتایج رضایت‌بخشی برای خودشان برسند

البته برخی از این عزیزان به دلیل اینکه یادگیری مهارت جدیدشان زمان بیشتری نیاز داشت، مهارت‌شان را در طی اون مدت ۳ ماه که تحت نظارت مربی باشگاه بودند جلو بردند و برگزاری مابقی جلسات  در سال ۹۸  به خودشان واگذار شد.

قطعا یادگیری هر دانش و مهارت جدیدی با مقاومت‌ها و ترس‌ها و سختی‌های زیادی همراه هست که تنها افراد علاقمند و هدف‌مدار می‌توانند با تسلط بر ذهن و احساسات‌شان آن سختی‌ها را پشت سر بگذرانند.

مسلم است  اعضایی که مهارتشان را کامل نمودند از یادگیری مهارتها و فنون جدید سودهایی در زندگی و یا کسب و کارشان می برند. یکی از مهمترین عوامل موفقیت همه انسان‌های موفق و ثروتمند مهارت‌ها و تخصص‌های ایشان است.

دلیل عقب ماندگی بسیاری از جوامع همین کمبود دانش و تخصص در بین منابع انسانی آن جامعه است. امیدواریم با این حرکتی که آغاز نموده‌ایم بتوانیم در انتشار شعور و انرژی مثبت در جهت یادگیری دانش‌ها و مهارت‌های کاربری در جامعه‌مان موثر واقع بشویم. این تلاش و پروژه را گامی هرچند کوچک اما موثر در راستای رسالت ارزشمندمان می‌دانیم.

دیدن فیلم زیر را که شامل مشارکت‌های ۸ نفر از اعضای باشگاه تعالی سال ۹۷ پیرامون احساسات، مقاومت‌ها، تلاش‌ها، آموزش‌ها و تمرین‌هایشان برای کسب مهارت جدید هست را به شما علاقمندان تحول و تعالی و اعضای خوب سایت خصوصا اعضای باشگاه  تعالی امسال توصیه می‌کنیم

قطعا دیدن این فیلم که در مورد مسیر موفقیت و تلاش‌های تعدادی از علاقمندان تعالی است می‌تواند انگیزه و امید به یادگیری و رشد و پیشرفت را در شما زنده و تقویت نموده و با دیدن مسیر و نحوه رشد و بالا و پایین‌های این افراد شما قطعا می‌توانید درس‌ها و گشایش‌های ارزشمند و کاربردی برای اهداف و زندگی و کسب و کار خودتان برداشت بنمایید

این مطلب شامل یک فیلم آموزشی می‌باشد که برای نمایش آن لازم است که  با حساب کاربریتان وارد سایت بشوید.

اگر عضو سایت هستید، برای ورود به سایت روی لینک مقابل ( ورود به حساب کاربری ) کلیک بنمایید.

در صورتی که عضو سایت نیستید، هم اکنون با کلیک روی لینک مقابل برای ثبت‌نام اقدام کنید و سپس مجددا به این صفحه برگردید

مشتاق مشارکت‌ها، گشایش‎ها، بازخوردها و پیشنهادات شما پیرامون فیلم فوق هستیم.

در ضمن این بخش برای همه اعضای سایت و تمامی بازدید‌کننده‌ها  قابل مشاهده می‌باشد.

۰ ۰ امتیازات
امتیاز مطلب